Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox 50ccm, indítás...

Yamaha Aerox 50ccm, indítás után erőtlen, és füstöl! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a jelenséggel találkozok, most már egy jó ideje, hogy indítás után a robogó alig akar húzni, pedig nyél gázt húzok neki, és meg sem moccan, aztán amint kifüstölte magát a kipufogó, akkor már húz rendesen. A füst színe miatt, úgy tűnik nekem, hogy amég hidegen alapjáraton csak áll addig megtelik a rendszer olajjal, és azért nem húz.


Többször előfordult már az is, hogy amég nem melegedett be, addig gázadásra visszahörgött, és fulladt, majd szépen lassan magához tért és akkor már vette a gázadást.


Olyan is előfordult, hogy gurultam lefele egy dombon, nyilván fékeztem ugye és nem gázt húztam, hallatszott a hangján is h esik a fordulat és az aljára amikor leértem és megálltam, akkor leállta a robogó.


Mire utalhatnak ezek a jelenségek? Esetleg membrán hiba? vagy máshol keressem a választ?



2022. nov. 23. 17:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!