Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak friss jogsival...

Első autónak friss jogsival milyen autót érdemes venni 3 millióig?

Figyelt kérdés
Nemsokára befezem az autós jogsit, és elkezdtem autóvásárláson gondolkozni. Engem kizárólag coupé illetve sedan karosszéria érdekel. minimum 2006 évj. lehetől min, 1.7 literes motor és 5 személyes és benzines. legyen megbízható, de nézzen is ki jól. Nekem a Honda accord bejött, de ,ás is érdekelne. Régebbi bmw-t pl. 320i vagy valami hasonló. ilyet érdemes venni? A válaszokat köszönöm.

2022. nov. 23. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%

#10


Friss jogsival? Haha. Majd pár év rutinnal a háta mögött...

2022. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41%

#11

Ismerek olyat akinek 30 éve van és a 2 hetes jogsimmal is jobban kezeltem az autót 🙃

Most lesz 5 éves, egy balesetem sem volt, rohadtul nem az autón fog múlni hogy fog vezetni, én legalábbis nem bírnám elviselni ha egy 100.000 es autót megkarcolnék a saját hibámból, ha valakinek drágább van arra jobban fog vigyázni szerintem.

2022. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!