Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autót miért úgy dizájnolták...

Az autót miért úgy dizájnolták, hogy rosszat tegyen neki, ha ritkán használod?

Figyelt kérdés
Más gépeknek jót tesz, ha keveset használod, akkor tovább tart. Pl. egy benzines fűkasza, egy benzines láncfűrész. Ezeket minél kevesebbet használod, annál tovább fognak tartani.

2022. nov. 24. 16:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#15 / 2

Az etanol nem válik ki, és nem teszi tönkre...

Nagyjából fél évente frissítem a tartalék kannában az üzemanyagot, de lehet hogy ritkábban, az utolsó frissítés a nagy árstop és kannás tankolás szivatás előtt volt. Fél éves E10-ben nem tapasztaltam kiválást.

Egyik autónk másfél évre le volt állítva, a másfél éves E10 benzinnel ment el a klímáshoz, töltésre. Akkut cserélni kellett, de ennyi.

A saját kocsimmal évekig jártam E85-el, ami 85% etilalkohol, és valahogy elfelejtette, hogy meg kéne támadni az alkatrészeket, mert vígan belement így kb. 60.000 km.

2022. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
19. Már egyre kevesebbeket érdekel a műszaki tartalom, így ha tanítják is hamar "elfelejtik"
2022. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
#18: Sokban más. Nagyon sokban.
2022. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!