Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Párásodik belülről a szélvédőm...

Párásodik belülről a szélvédőm. Kinek mi a tapasztalata a párátlanító párnákkal?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Ér valamit?


2022. nov. 24. 21:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10

A szélvédőn van egy apró felverődés, szerintem ott. Tegyek vele próbát, hogy leragasztom, és ha nem párásodik, akkor biztos, hogy ott volt a gebasz?

2022. nov. 25. 00:14
 12/16 anonim ***** válasza:
Én használtam ilyen párnákat, nem pont ezt hanem az olcsóbb társait, nekem konkrétan egy tócsa volt a lábtörlőm alatt egy Twintop Tigrában és azért párásodott körben az egéssz ablakom, a párnácskák használtak de untam mindig bevinni és mikrózni vagy télen a radiátorra tenni így nem használtam sokáig, ha nem annyira durva mint nekem és nem kell mindennap mikrózni akkor szerintem hasznos.
2022. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én mindig megvárom azt a 3-4 percet, amíg lefújja a levegő. Apám is megvárja, nagyapám is, kollégáim is.


A fizikával nem tudsz mit csinálni. 💁🏼‍♀️ Ha semmi probléma nincs az autóddal, akkor szokj hozzá, hogy meg kell várnod míg elfújja a párát a levegő.


Nekem kint áll a kocsim, ilyen az időjárás, el kell fogadni kész slussz.

2022. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#11 láttad ott becsöpögni a vizet?

mert akkor az nem apró felverődés, apró felverődés nem üti át a szélvédő 3 rétegét. :D

2022. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Egyébként ebben a szutyok őszies időben még csak az sem kell, hogy beázzon a kocsi. Egy-egy esős nap után iszonyú pára tud lenni, amit bezársz a kocsiba. Amikor kint kisüt a nap, vagy melegedik a hőmérséklet, a bentrekedt pára egyből lecsapódik a leghidegebb pontra. Ez pedig az üveg lesz.
2022. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

cseréld ki a pollenszűrőt vagy szüntesd meg a beázást

ha ezeket nem teszed meg akár tehénlepényt is tehetsz az autóba, akkor is párásodni fog

2022. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!