Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor járásakor sípoló hang...

Motor járásakor sípoló hang az utastérben?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes, hogy ha jár a motor akkor az utastérben egy halkabb folyamatos sípolás figyelhető meg. Nem nagyon figyeltem fel rá eddig mert mindig szól a zene és ha halkan is szól valami, màr nem észrevehető a hang. Ha teljes a csend és ha az ember csak a hangra figyel akkor kifejezetten zavaró és fusztráló. Egy nagyon magas sípolásként írnám le ami mint írtam is nem hangos, de ha az ember felhívja rá a figyelmet akkor nem tud eltelinteni tőle.

Az autónak egyéb motorikus problémája nincs, szépen indul és jár. Hiba jelzés sincs.


Golf 1.6 benzin. 2009.



2022. dec. 2. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
zavarszűrő?
2022. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az üzemanyagrendszerre tippelnék. Mikor kinyitom az ajtót, és a rendszer feltermeli a nyomást, akkor néha nekem is nyűszít valami pár másodpercig. De nem az üzemanyagszivattyú, inkább a nyomszabályzó szelepre tippelnék
2022. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krwkco ***** válasza:

Csak akkor, ha jár a motor? Csak gyujtáson nem?

Vagy ha kinyomod a kuplungot, abbahagyja?

2022. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# a sípolás folyamatos, menet közben is hallani ha lehalkítom a zenét.
2022. dec. 4. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért azt kifülelhetnéd,hogy honnan jön a hang,mert akár még a rádiód is csinálhatja. Nekem régen volt egy Orion TV-m az is sípolt,és a hangszórójából jött a hang.
2022. dec. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk sacc/kb ilyen tünetből üzemanyagpumpa csere lett. De passz
2022. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!