Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 éve garázsban álló Lada...

10 éve garázsban álló Lada 2103, érdemes vele fogalalkozni?

Figyelt kérdés
Örököltem egy Lada 2103 típusú autót. Érdemes lenne-e vele fogalkozni vagy inkább adjak túl rajta? Mennyire megfizethetetlen hozzá az alkatrész? Állapotáról nem igazán tudok nyilatkozni, mert nem értek hozzá de 10 éve nem volt használatban, garázsban áll.

2022. dec. 2. 22:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
egy kincs van a birtokodban , 1.5 vagy 1.6 ?
2022. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

A lepontozóknak, és a sok okos fiókáknak! 2Egy vagyon" Vidd el a mai szuper 5-10 millás kocsidat szerelőhöz-márkaszervizbe és vársz heteket. Fizetsz 1 vagyont!


Ellenben a ezeket a Trabant-Wartburgokat (csináld magad c könyv alapján vittem műszakira)

Ti okoskodók, lerobbansz, felnyitod a motorháztetőt és lesel mint a moziba( De finom emberies voltam ) :D

Nagyon sok gk ban gyertyát sem találod, v csak kulcs hossza bitóval tudod...

2022. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%

Állapotfüggő.

Ha keveset futott, restaurálásra/OT-ra érdemes gép, akkor érdemes lehet egy fanatikusnak. Nyilván te nem vagy az. Így neked nem éri meg. Keress egy szerelőt vagy valakit, aki ért hozzá, mielőtt beindítod.

2022. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha 10 éve nem volt használatban, akkor egy laikus éppen az első indítással tehet benne komoly károkat.

Mivel nem értesz hozzá, a legegyszerűbb meghirdetni, és a magasabb összeget igérőnek eladni.

2022. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindegy miért álkt a garázsban.

1:Lerohadt és a tulaj nem akart/tudott vele foglalkozni.

Vagy 2:öreg volt és feladta a vezetést.


1- add el a fenébe.

2-párszáz ezret ìgy is rákell locsolni,hogy napi szintem használható legyen,de majdnem 100% hogy veterán vizsgán átmenne.

Én a helyedben bele ásnám magam veterános dolgokba hátha lesz egy nyálcsorgatós autod...

2022. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
82%
Lehet vele ha van pénzed rá.
2022. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, ha tényleg meg akarod tartani.
2022. dec. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
OT nem cél, inkább állagmegóvás. Van mellette másik autóm, tehát csak "hobbiautó" lenne.
2023. jan. 8. 17:18
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem. Hobbi autonak így szerintem nincs igazán értelme.

Az vagy valami tucat kacat ami nem baj ha beborul az árokba vagy veterán OT rendszámmal. Ez így csak régi lenne...

2023. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!