Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajnyomás és olajhőfok...

Olajnyomás és olajhőfok mérőóra egyben?

Figyelt kérdés

Keresgéltem ahol tudtam, de mindenhol csak külön találom meg őket, pedig már találtam több olyan mérőórát is ami tud egyszerre 2, vagy 4 féleképp mérni/mutatni. Sajnos egyiksem az olajhőfok és olajnyomást mutatja, hanem például olajhőfok és vízhőfok, vagy valami más kombinációját.


Szóval olyan mérőórát keresek, ami az olajhőfokot és olajnyomást mutatja egy méróórán belül.


Még egy kapcsolódó kérdés, hogy 52 mm-es órán kívül létezik kisebb méretű? Vagy akár valami digitális? Feszültségmérőt is úgy oldottam meg hogy kb 10x20mm-es feszmérőt beépítettem. A lényeg az lenne hogy valami úton módon szeretném látni ezt a két értéket.



2022. dec. 14. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Két teljesen más elven működő műszerről beszélünk. Nem fogsz olyat találni ami egy foglalatban tudja jelezni mindkettőt.
2022. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem értem miért :/ Van egy csomó olyan ami példuál olajnyomás és vízhőfokot mutat. Két jeladó, adja a jelet elektromosan az órának, és ott kettő mutató van, vagy digitálisan számmal írja ki. Ha olajnyomás és vízhőfokot egy órába bele tudnak rakni, akkor olajhőfokot miért nem? Olajhőfok és vízhőfok jeladó tudtommal ugyanazon az elven működik, úgyhogy nem értem miért nincs ilyen.


Igaz, ez 4-es, de benne van az olajnyomás, és vízhőfok:

[link]

2022. dec. 14. 20:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel akkor időközben találtam amin van mindkettő: [link]
2023. jan. 21. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!