Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az univerzális üléshuzat...

Az univerzális üléshuzat tényleg jó bármelyik autóba?

Figyelt kérdés
Van egy 2-es megane-om, abba szeretnék venni üléshuzatot. A Tesco-ban van ilyen univerzális tizenpár ezerért. Azt írják univerzális, tényleg az? Ugye nem lesz az, hogy megveszem, oszt nem tudom majd használni egyáltalán!? Az nem baj, ha kicsit csálén áll, csak legyen, meg azért valahogy nézzen is ki.

2022. dec. 17. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Univerzálisnak univerzális, de egy hulladék az anyaga.
2022. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Univerzális. Mindenféle ülésen ugyanolyan idétlenül áll.
2022. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nem baj, csal azért kell, hogy inkább azt koszoljam/ koptassam, ne az ülést.🤷‍♂️
2022. dec. 17. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tescosat akkor se ajánlom, inkább Lidl-öst. Én is megvettem a Tescosat, ráadásul abból is drágábbat, de már egy csomó gumipántot lespóroltak róla, azok közül is volt ami leszakadt. Még egy trikó üléshuzattal is jobban jársz szerintem.
2022. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaa, azóta megvettem a legolcsóbb tescosat.... Kár hogy csak utánna láttam a 4-es válaszát.😐

Nah mindegy, elég xarul áll és csak egyetlen gumipánt volt rajta, vagyis 2 a két első ülésnél 1-1...🤷‍♂️

2022. dec. 27. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az univerzális attól univerzális hogy univerzálisan mindenbe szar lesz. :D :D
2022. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha jól remlik a lidl-ösön fel van sorolva melyik modellre jo viszont evente ketszer lehet kapni kb.

En meg 6 ezer körül vettem 3 eve skoda roomsterre. Teljesen jo. Akkor is mar 30-35 ezer körül mentek a varrott mérethelyes huzatok. Az tény, hogy nem vastag viszont valamennyit véd.

2022. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj, hát erre is rá van írva a világ összes márkájának az összes típusának minden évjárata, hogy mindenre is jó...🙂
2023. jan. 1. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!