Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Peugeot patinásabb, sokkal...

A Peugeot patinásabb, sokkal régebbi alapítású, (mára) minőségibb, jobb márka, mint a Volkswagen?

Figyelt kérdés
Ki melyik márka párti, tulajdonosi tapasztalatok? Nem vagyok egy nagy autó szakértő, de kezdem figyelni a típusokat és feltűnt, hogy egyes francia modellek, főleg a Peugeot-ok milyen jó megjelenésűek, pl 406, 207, az új 508-as stb. A német autók, főleg egyes VW-ek meg olyan "sótlanok". A franciák erre az autóiparban is mindig adtak?

2022. dec. 23. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

Hahahaha, opel, vw, audi, meg egyéb német vackok...

2000-től nagyjából a trágyadomb kategória mind, főleg a tehetősebb piacokra gyártanak, ennek megfelelően a szerbvízigényük is magas.

A franciák meg: dél amerika, arab országok, csóróbb európai országok, de szinte a világ minden pontjára.

Jól is nézne ki a világ, ha a csóringereknek eldobható vackokat csinálnának, horror szevízköltségekkel, kb be is húzhatnák a rolót.

A gazdag rongyrázókámék.....fizessenek csak, ha tudnak, ha akarnak.

Bár mint olyan, hogy német autó kezd valami mással összehasonulni(darab szar) kénytelenek agyonpakolni mindenféle extrával a vackaikat, hogy vigyék.

Egy darabig csinálhatják, amíg el nem állnak a vevők végleg tőlük.

Én 10 éve befejeztem a német autókkal való szarakodást, szereltem is őket, de kb egy napon nem lehet akár a franciákkal, akár a japánokkal emlegetni.

Agyonbonyolított, szerelhetetlen, gagyi, gyenge vackok. Ez lett a német autóipar.

2022. dec. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 német autók helyett miket vétettél be akkor?Német autóknál nincs precízebb dolog #1 vagyok
2022. dec. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Óriási tévedése uccso,a japánok és a dél koreaiak. Öt évesnek germán xart nem érdemes venni. Élükön a "prémium" katyvaszokkal!!!
2022. dec. 24. 10:25
 14/14 A kérdező kommentje:
A sok 20-on x éves öreg ajdi, beszoptad Magyar wagenos stb. Szánalmasak a levedlett ex "prémium" germán fostalicska okkal. Mindig röhögök rajtuk a kocsiból
2022. dec. 24. 10:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!