Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ugyanannyit tankoltok, közleke...

Ugyanannyit tankoltok, közlekedtek autóval mióta 700 ft az üzemanyag?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 10:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%

"...mióta 700 ft az üzemanyag?"

622 Ft-ért tankoltam tegnap.


De amúgy nem csökkent jelentősen az autóhasználatom.

2023. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
2%
többet b#zdmeg
2023. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
14%
Nekem most zéró fogyasztása van és még a tankom is teli. Bár az is igaz hogy kivágódtak elém és összetört de így legalább tényleg 0 liter a fogyasztása.
2023. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
24%
Persze. Eddig is csak akkor használtuk, ha kellett. Melóba járok autóval.
2023. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

Valószínűleg nem fogunk a Mátrába meg a János hegyre kirándulni ilyen üzemanyag árak mellett, mint a korábbi években.


De boltba (nagyobb bevásárlás esetén) meg munkába jarashoz muszáj.

2023. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig teletankolom de jóval kevesebbet használom. Én kb másfél havonta tankolok 40 litert mióta alig autózom és ez nekem még belefér. Amikor még a sarki butikba is autóval mentem jó nem szó szerint de mindenhova autóval akkor volt az amikor havonta 80-100 liter benzin is elment átlagosan, de akkor még inkább 400 Ft alatt volt az üzemanyag ár. Amikor elkezdett durván emelkedni közel 500 Ft-ra még az árstop előtt na akkor volt az amikor csökkentettem az autókázások számát. Amikor volt az árstop akkor sem tankoltam ész nélkül, nem táraztam be itthon, nem kannáztam, semmi. Elmentem amikor kellett telenyomtam és azzal kihúztam másfél hónapig. Amikor meg az ment hogy nem lesz üzemanyag meg korlátozták a tankolási mennyiséget stb... akkor volt az hogy ha már elhazsnáltam 10-15 litert akkor rögtön mentem tankolni hogy elkerüljem a sok pánik tankolót meg ha hirtelen hosszú útra kell mennem akkor ne kelljen azon idegeskednem hogy hol kapok benzint és hol nem, teletankkal meg azrét egy ideig elvagyok.
2023. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Csak oda megyünk, ahova muszáj, szóval azóta kevesebbet használjuk.
2023. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Majd ha 700 Ft lesz valaszolok
2023. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

most nem azért de a Dizelnek az átlag ára 715 Ft lehet hogy Dízeles a kérdező


[link]

2023. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

a prémium meg lassan a 800-at karcolja..

[link]


egyébként én nem sokat autózok, kb 20-25 litert tankolok havonta , még marad is bent sokszor hó végéig, motorozni szoktam, tavaly kb 240 ezret tankoltam el egy szezon alatt, most akkor ez lesz 300 , kell egy kis szabadság a rabszolgának is

2023. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!