Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet cruze vagy Opel...

Chevrolet cruze vagy Opel Astra J?

Figyelt kérdés

Gondolkodom autó vásárláson. Az említett autók jöttek képbe. Chevrolet cruze árban kedvezőbb de sok helyen olvastam, hogy lehet gond a "kivonulás" miatt. Astra picit drágább de ott nem áll fel ilyen gond.

Motorból az 1.6 lesz számomra valószínűleg ideális. Igaz sokat fogyaszt, viszont városban élek, többnyire ott is használnám. Hétvégente mennek vele kb 100-200 km-t. 1.4T-n is gondolkodom, de sokan mondták H problémásabb mint az 1.6 és nem sokkal eszik kevesebbet.

Ti melyiket ajánlanátok? És melyik motorral?



2023. jan. 4. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Full ugyanaz a kettő, csak máshogy néznek ki.


A Chevi kivonulása nem gond, mivel 10+ éves autókról van szó, szóval kit érdekel, úgysem márkaszervizben fogod javíttatni.

2023. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagy különbség nincs köztük. Én talán az Astrát választanám. Részben az általad leírtak miatt. Részben mert elterjedtebb. Facebookon pl elég népes Opeles csoportok vannak, ahonnan lehet segítséget, információkat kérni. Másrészt bontókban is ha kell valami, J Astrához szerintem esélyesebb hogy ott van a polcon, mint a másikhoz.

Motorokból az 1.6 régi kiforrott szívó. De én akár az 1.6T-t se vetném el. Ez még szívócső befecskendezéses, a nagy tömeget 180 lóerő már kellően tud mozgatni. És a kokszosodás veszélye sem áll fenn, mint a közvetlen befecskendezésnél.

2023. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!