Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SWF vagy Bosch AeroTwin...

SWF vagy Bosch AeroTwin ablaktörlő a jobb?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább delphi.
2023. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyat hol lehet kapni? Még életemben nem láttam!
2023. jan. 9. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Bosch van, és nagyon jól bírja, pedig igencsak karcos a szélvédőm, meg télen se hajtogattam soha ki. Úgy 4 éve van fenn, de idén szerintem cserélni kell már.

#2 Autósboltban, csomó fajtát árulnak, nem csak az létezik amit a Tesco kitesz a polcaira ;)

2023. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kb 8-10 éve Bosch Aerotwint használok teljes megelégedéssel. A mostani nekem is kb 4 éves és picit kezd csíkozni, ezért cserélném. Gondoltam ha jó, kipróbálnám az SWF-et. Elvileg nem gagyi márka, árban is hasonló.

A Tescoban még életemben nem vettem autófelszerelést. Nem értem ez hogy jön ide. Ott még nem is láttam Aerotwint, csak a Boschnak valami Eco-izéját. SWF-ből pedig semmilyet.

2023. jan. 9. 20:59
 5/7 A kérdező kommentje:

Általában zsu.hu, kauffer, kovácsautó, partnerautó, autodoc ahonnan vásárolok és/vagy nézem az árakat. Az autómhoz egyik sem hoz Delphi ablaktörlő lapátot.

Bárdi/Unixot valóban nem néztem, mert normál földi halandóknak horror árai vannak.

2023. jan. 9. 21:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Na a kedvedért végignéztem a Bárdi kínálatát: nincs Delphi az auómhoz. Boschból ott 24e a pár, ami máshol 11.900 lenne mindenféle protekciós kedvezmény nélkül.
2023. jan. 9. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
A Bosch AeroTwin tényleg elég jó. Két autónk van, mindkettőre kb 2 éve vettünk ablaktörlőt, az egyikre Bosch Aero Eco ment, a másikra Aerotwin, külsőre nem is igazán lehet megmondani melyik melyik. Az Eco most már cserés, pedig pont az az autó van kevesebbet használva amire az ment. Az Aerotwin most is hibátlan.
2023. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!