Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a megoldás ezekre a hibakód...

Mi a megoldás ezekre a hibakódokra?

Figyelt kérdés

Z16XEP


P1614,P1217,P1120,P0621,U2108,U2139,P0650,P1616


Opelmuhelyen megnéztem, de sokat nem értek ebből. Cserés dolgok, vagy csak általános kontakt hibák?



2023. jan. 9. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Töröld a hibakódokat, menj vele és azok lesznek a valósak, amelyek visszajönnek. Nem hinném hogy ez mind valós lenne. Eltárolta amikor szerelgetés volt gondolom.
2023. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy látom, ezek mind elektronikai jellegű hibák. Nem volt véletlenül az akku lemerülve, vagy ilyesmi? Alacsony akkufeszültség esetén előfordul, hogy teledobálja hibával a tárolót, de ahogy #1 mondta, ezek jó eséllyel nem valós hibák. Törölni kell őket, aztán megnézni, hogy valamelyik visszatér-e.
2023. jan. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedál teszttel nézted, vagy op-commal? Utóbbival azt is nézd meg, hogy melyik "van jelen"! Ami jelen van, azzal kellene foglalkozni. Ami nincs azt kitörölni és megnézni, hogy visszajön-e.

Ezek közül 1120 volt már nekem is. Az UEC volt kontakthibás át kellett forrasztani a csatlakozásokat.

2023. jan. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próba útra nem tudok menni, mert nem indul az autó. 1-2 hete csinálta azt hogy mentem és lassításnál magától leállt az autó hirtelen. Egyből be is indult utána, de volt hogy ezt eljátszotta 1 nap 3x is. Most meg beálltam a helyemre munkahelyen, 10 percre rá már nem is indult csak tekert az önindító. Kaptam olyan tanácsot hogy főtengely jeladó halt be, de utána olvastam, akkor hideg motorral be kellene indulnia.


Szóval amíg fogad a szerelő marad a spekuláció

2023. jan. 10. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Főtengely jeladóra lenne külön hibakódod.

CIM modul volt már javítva?

2023. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt még, de az okozhat ilyen hibát hogy nem indul tőle az autó? Én úgy tudtam csak a kürt, index, kormányon található gombokra van hatással.
2023. jan. 10. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod.
2023. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor szétkapom és elküldöm Pestre egy szakinak hogy nézzen rá. Köszönöm a tippet, hátha meg lesz a hiba forrása
2023. jan. 10. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!