Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire járnék rosszabbul...

Mennyire járnék rosszabbul egy ilyen korú autóval, mint egy fiatalabbal?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, jelenleg egy 4-es Golfot vezetek. Nagyon tetszenek a régi autók, ezek közül is leginkább a régi Mercedesek. W124, W201, W202. De a leginkább egy W201-est tudnék elképzelni magamnak a közeljövőben.

Lassan ezekből az autókból is nagyon kevés van-lesz. Én viszont nem a racionalítás miatt szeretnék egy ilyen autót venni.

Bár tartósságban mindenki csak dícséri őket. Pont ezért szeretném megkérdezni, hogy végsősoron, azért racionálisan nézve sem lenne nagy hülyeség egy ilyen autó.



2023. jan. 10. 12:03
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Mindenképp így lesz. Igazából még ötletem sincs, hogy milyen autóra szeretnék egyszer váltani, de mindenképpen az lenne a cél, hogy valami 80-as 90-es évekbeli úgymond klasszikus autónak legyek gazdája. És nyilván ebben a szegmensben azért ezek a mercik szerintem kiemelkednek, de nem fogok elzárkózni más márkáktól sem. Meg ahogy ajánlották is páran, ebbe csak a vételárra rászámolt pénzzel a kezemben szabad nekivágni, ami nem tudom mikor lesz, de biztos, hogy lesz. Köszönök minden hozzászólást!!
2023. jan. 25. 20:11
 32/32 anonim ***** válasza:
Nincs baj a klasszikussal a korszakból, de csirkeláb-emblémás autó lenne az utolsó amit vennék. küzdök így is eleget a rozsdákkal egy egy renováláskor.. nem akarok ennél jobban nulláról kasznit építeni. :D
2023. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!