Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért pont olyan autód van,...

Miért pont olyan autód van, amilyen?

Figyelt kérdés

Miért pont ezt választottad? Újonnan vagy használtan vetted? Megérte az árát? Mi más volt még a kalapban?

Ma is ezt vennéd hasonló helyzetben?


2023. jan. 10. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Mert elegem lett az olajtemetőkből(zabálták az olajat), ezért olyat vettem, aminek a motorja frissen lett felújítva, igaz ez pedig a vizet eszi, az én szerencsém... Igen, ugyanezt a típust választanám. Használt 19 éves cukkancs verda. Mindent is nézegettem, de ez lett a nyertes. Ezt venném most is.
2023. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Hogy tudjál értelmetlen kérdéseket feltenni.
2023. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Mert nagyon megtetszett. Nem is akartam feltétlenül autót venni. (Mármint, úgy igen, de nem mindenképpen azonnal, csak már nézegettem.)

Az adott modellbe "beleszerettem".

2023. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Stílusos, ritka, de mégsem eszméletlen drága hozzá minden, kényelmes, keveset fogyaszt, jól megy

Mi volt még a kalapban? Tucatautók.

2023. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez volt az álmom. Újonnan vettem. Természetesen megérte. És igen, ha most lennék olyan anyagi helyzetben, hogy megvehetném, megvenném.
2023. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Tágas, praktikus, takarékos és megbízható autót akartam, ami egy-egy hosszabb úton is elég kényelmes. Octavia 1.5 TSI lett 4 évesen. Igazából Golf 7 vagy Leon kombit szerettem volna 1.4 TSI motorral, de fél év alatt sem találtam megfelelőt, így végül Skoda lett, ez is némi kompromisszummal. Meg nem bántam, de továbbra is inkább Golf kombit vennék. Nem kizárt, hogy még idén le is cserélem, ha találok megfelelőt.

Kínomban egy ideig kalapban volt a Suzuki S-Cross és Vitara is 1.4 turbóval, de a beltérrel és a futóművel nem igazán tudtam megbarátkozni.

2023. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Gyors,erős,ritka, és nincs még egy ilyen színben.Örökre megtartom.
2023. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
3-as Focus. Kalap szar, de ingyen van, ezt adta a cég.
2023. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy átlagtól jóval erősebb dízel. Mindig dízel párti voltam, sokat is megyek, ugyanakkor szeretek néha odalépni neki, így nekem az arany középút. Márkát, modellt meg direkt nem írok, sok a direkt vérpistike.
2023. jan. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!