Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hátulütői vannak, ha a...

Milyen hátulütői vannak, ha a jégeső elveri az autót?

Figyelt kérdés
Ettől ugye sokan szoktak félni, de igazából mi vele a probléma? Max esztétikai hibát okoz, nem? De használni ugyanúgy lehet utána is, nem? Vagy van valami más hátránya a jégesőnek/jégkárnak?

2023. jan. 11. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Magadtól is rájöhetnél erre.

Leveri a festéket vagy be is horpad a nagy darab jégtől.

2023. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Akinek az autó csak egy közlekedési eszköz, azt lehet nem érdekli annyira. De én pl. idegbajt kapnék tőle, mert nagyon szeretem az autómat, és folyamatosan ápolom, karbantartom, tisztítgatom. Egy karcolás sincs rajta és ha a jég szétverné nagyon mérges lennék.

Új autónál is megeshet, gondolj bele kifizetsz x millió forintot, és 1 hét múlva szétveri a jég. Nem tudom ezen mit kell magyarázni. :D

2023. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ablakát betörheti.
2023. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:
100%
Ha az ablakokat nem töri be és együtt tudsz élni a jég által hullámosra kovácsolt lemezekkel, akkor más gondot nem okoz.
2023. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szélvédőt törte be és lejjebb ment az értéke, na meg persze csúnya is lett tőle.
2023. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha lemezből van az autó akkor valóban hullámosra tudja verni, bár manapság már minden gagyi autó abból van.


Egy régi volvóban vagy merciben csak a dió nagyságú jég tudna kárt tenni, de olyan nálunk meg nincs vagy nagyon ritka.

Általában borsó nagyságú vagy összeragat borsószerűek esnek.

2023. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Esztétikai hiba, hacsak nem hatalmas darabok esnek, mert akkor berepeszthet vagy akár betörhet szélvédőt is.


Kijavítani nagyon drága, és értékvesztéssel jár ha eladnád az autód bármikor. Amellett, hogy zavar ha igényes vagy rá, de ha ezt meg kell kérdezned akkor nálad ez nem így van.

2023. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esztétikai hibák mellett törhetnek alkatrészek, amit cserélni kell, és a piaci értéke is bezuhan
2023. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy komolyabb jégverés elkap, akkor nem csak "hátulütői" lesznek az autódnak, hanem körös-körül mindenhol ütői is. :D
2023. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!