Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek Honda civic...

Szerintetek Honda civic 8.gen. (2009-) vagy Opel astra J?

Figyelt kérdés
Melyik lehet jobb választás ha legalább 5-8 évre tervezek vele? A keret max 2.800.000 Ft és lehetőleg 180.000 km alatti példányt szeretnék venni.

2023. jan. 12. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
honda
2023. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Honda
2023. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Honda megbízhatóbb, viszont cserébe ocsmány. Az Opel jól néz kis, és az sem megbízhatatlan, de valószínűleg hosszú távon több lesz vele a gond. Én mindenképp az Opelt venném.
2023. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Ufó mindenképpen megosztóbb forma. Hogy a j astra szép? Relatív. De ha szerinted egy astra jobban össze van rakva mint egy civic, akkor a baj nem kevés....
2023. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem azt mondtam hogy jobban van összerakva, hanem azt, hogy az sincs rosszul összerakva, és én mindent figyelembe véve az Opelt szívesebben használnám. Bocsáss meg hogy van véleményem ami nem egyezik a tieddel🤦
2023. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!