Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téged is vertek már át autósze...

Téged is vertek már át autószervizben?

Figyelt kérdés
Durva dolgok derültek ki 7 hónap alatt 8 miskát tett zsebre [link]

2023. jan. 20. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére nem. Amit tudok megcsinálok itthon és japán autón nem sok mindent kell csinálni azokon kívül. És van egy megbízható, jó szerelőm, akihez évek óta jár az egész család, ha van valami. Szerencsére nem belőlünk él meg.
2023. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltak nagyon. 18 éve.


Azóta megcsinálok magam MINDENT!

Sőt, azóta már másoknak is én csinálom meg azt amit a szerelők elkúrtak.

2023. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hajaj...ráadásul márkaszervizekben..örömmel tapasztalom, hogy azok mind bezártak.


A legjobb az volt, amikor egy majdnem új, tiszta króm, üveg csilli-villi szervizbe vittem 30 ezres szervizelésre a japcsi autómat.


Jött az öltönyös művezető, a váltóban is cserélik az olajat, az új gyertya milyen legyen?


Azonnal el akartam vinni az autómat, de már a motorolajat lecserélték..hagyják abba, kérem a számlát..

-de miért?

-mert ez automata váltós, nem kell olajat cserélni, a gyertyákat 110 ezernél kell cserélni..


Ekkor bevallotta, ilyen típust ebből a márkából még nem láttak, nem ismerik..


Negyvenezer volt az olajcsere...

Na azóta én cserélem a kopó cuccokat(és egy igazi régi szakszerviz, hozzáértő szerelőkkel)

2023. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!