Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Excessive engine oil,mit jelent ?

Excessive engine oil,mit jelent ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma be inditáskor be jött egy olyan hogy "excessive engine oil" ami azt feltételezi hogy túl sok az olaj ,viszont én 4 napja járok az autóval és nem tettem bele olajat mitől lett benne több olaj vagy lehetséges hogy hibásan jelzi és nincs semmi gond vele ?

Az autó egy 2006 ,159 alfa Romeo amit 4 napja vettem ,állítólag nem rég volt olajcsere az autonál.



2023. jan. 24. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán nézd meg az olajszintet és rögtön kiderül. Sok = azért. Nem sok = szenzor. Mi mit tudunk ehhez hozzátenni? A válasz nálad található, nem nálunk.
2023. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az olajszintet. Vagy rossz a szenzor vagy túltöltötték.
2023. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az olajszint pont jó.
2023. jan. 24. 17:07
 4/4 BeefEater ***** válasza:

Ha túl sok olaj miatt panaszkodik és nem töltöttél bele akkor én elvinném szervizbe azonnal mert lehet, hogy üzemanyag vagy hűtőfolyadék kerül az olajba rossz tömítés miatt.


Minimumként én lecserélném az olajat és megnézném, hogy van-e bármi nem odavaló benne. Ha nincs, akkor buktál egy olajcserét, ha meg van akkor mehetsz vissza a kereskedőhöz a pénzedért. De ne legyen igazam...

2023. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!