Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az a munka vagy vállalk...

Melyik az a munka vagy vállalkozás ahol személyautóval sokat tudok vezetni autópályán?

Figyelt kérdés

Szeretek vezetni, főleg autópályán.

Van saját autóm is, amit tipikusan autópályára terveztek.

Sajnos én sokszor csak városban használom.


Kényelmes, viszonylag nagy motoros dízel autó, amivel ha az ország egyik feléből a másikba kellene mennem, nem okozna gondot. Nem érzném magam fáradtnak , illetve elgémberedettnek.

Sőt ellenkezőleg, engem sokszor feltölt.


Ahogy elnéztem, legalább annyi személyautó van az autópályán, mint kamion.


Nem gondolnám, hogy mind üzletkötő, vagy biztosító.


Ezzel kapcsolatban van valami munka, vagy vállalkozás, amit erre tudnák építeni ?


Olyanok, mint pl. az előző esetben felsorolt Biztosító vagy üzletkötő hasonló.


Vagy valami gyors futár egy bizonyos útszakaszon stb. (Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok.)



2023. jan. 24. 23:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Elég jó ötleteket adtatok. Köszönöm!

Igazából ez a coach munkakör szerintem tök jó.


Tetszik, hogy nem csak a napi szintű ingázás, hanem egy hasznos cél is van azért, amiért átmegyek az ország egyik feléből a másikba.

Akár egy projektvezető mondjuk IT vagy hasonló területen, vagy ami még a coach-hoz tartozik, a vezetési tanácsadás különböző cégek esetén. Ez is tök jó, belelátni a cégek gazdálkodásába stb.

vagy egy fejlesztési tanácsadó.


Az értékesítés nem áll hozzám sajnos közel. Felelősségteljesebb munkakört szeretnék betölteni.


Egyébként mérnök a végzettségem.


Szívesen várom még a további ötleteket, ha van ! :)

2023. jan. 26. 19:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Dolgoztam egy székhelyszolgáltató cégnél. Az adminisztratív dolgokat Mo-n csinálták, de Németországban volt a cím ahova a Gmbh-kat regisztrálták. Heti szinten többször ingáztunk Bamberg és Budapest között, a céges papírokat, okiratokat horduk ki.
2023. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Googke Street View sofőr.
2023. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!