Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán mindig...

Forgalmi vizsgán mindig megbuktatnak, már nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a harmadik forgalmi vizsgám. Mentünk 48-al a főúton, az útszakasz jobb oldala buszsáv lett így ki akartam sorolni balra, mellettem egy nagy teherautó ment meg mögötte is jött sok autó. Aztán nagynehezen sikerült valahogy megoldani, de utánna mondták h jobbra forduljak le a kis utcába. Besoroltam jobbra a buszsávba, és mögöttem jött egy busz, kicsit lassítania kellett és megbuktattak. Elméletileg akadályoztam a buszt, meg nem indexeltem amire én emlékszem hogy igen, a busz azért is engedett be. Szóval megbuktak és megint ki kellett szállnom, gyalogolhattam haza a főút mellől. Nagyon megalázó, mindig kötekednek, semmi nem tetszik nekik, nekik van 100.000km nekem meg van 500, olyan irreális elvárásaik vannak. Ráadásul tényleg be voltam szorulva teherautó meg a busz közé közbe kanyarodjak le.

A vizsgabiztos azt mondta, hogy gyorsítani kellett volna, hogy a teherautó elé be tudjak menni, de 48-al mentünk, akkor gyorshajtás van, ha meg lassítok nem tudok mögé se sorolni, mert folyamatosan jönnek az autók a teherautók mögött szintén 50-el. Busz akadályozását se értem, jobbra kanyarodom, a lámpa zöld volt ő meg gyorsan jött, jogom van a buszsávot használni… Szóval nem értem, miért lettem megbuktatva, ott meséli nekem 10 percen keresztül de annyira nem érthetően sok szakszóval h inkább nem mondtam semmit.

Már annyira szabadulni akarok ebből a magyar rendszerből de egyszerűen nem tudok. Már vizsga előtt sem tudok semennyit aludni, egész héten rettegek és félek tőle. Pedig oktatóval szeretek vezetni, de már ezek a vizsgák lelkileg nagyon tönkre tettek.

Vizsgabiztos lefizetése lenne a megoldás, minden barátomnak így lett meg de attól meg félek, mert mindegyik annyira hivatalos. Meg az oktató sincs benne. Így nem tudom, én lelkileg nem akarok még egy ilyenen már részt venni :(

Gondolkodtam Szlovákiában kellene mert ott nincs vizsgabiztos és pestről nincs messze, de már előröl se akarom kezdeni az egészet, annyira felőröl lelkileg. Tényleg le akarom zárni màr és egyedül vezetni nyugodtan.



2023. jan. 28. 11:25
1 2 3 4 5 6
 51/53 veterán vas ***** válasza:
46%

Nekem is úgy tűnik, a #43-as hsz.ben kifejtett "magyarázkodás" csak egyetlen dologra vezethető vissza.

Arra, hogy még mindig nincs jogosítványa.

Mert mint megtudtuk, szlovákiába nincs vizsgabiztos, az osztrákoknál nem kell oktató , az EU-ban ingyenes drónjogsi, és a finn oktatástól is el kell ájulni.

És mi van nálunk?

Nálunk meg az van, hogy akinek nem jön össze a jogosítvány, annak be kell venni a FRONTIN-t. ;)

2023. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
19%
#49 De milyen jogon mondja azt, hogy máshol jobb? Ugyanott tartunk, mint amit #47-ben írtam: sok mindenért lehet szidni a kormányt, dolgokért, amik miatt nyilvánvalóan rosszabbak vagyunk más országoknál. De a jogosítvány szerzés menete nem lesz azért szar itt, mert ő nem tudja letenni. Itt nincsen jó és rossz rendszer, egyszerűen tudni kell vezetni és kész, tök mindegy a rendszer. Ez csak védekezés. Aki itt nem tudja letenni, az máshol sem.
2023. jan. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
88%
Ginko biloba, ginseng, egyéb nyugtató és agyserkentő tabletta segít
2023. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!