Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha teljesen kitekerem a...

Ha teljesen kitekerem a kormányt akkor mi lehet az a recsegő hang?

Figyelt kérdés
Amikor kitekerem a kormányt jobbra és balra akkor hallani lehet egy recsegő, daráló hangot? Mi lehet az? Álló helyzetben is és menetközben, megfordulásnál is hallani.
2023. febr. 1. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Milyen autód van?


Ha elsőkerék hajtású 99%, hogy a féltengelyek kopottak.

2023. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Féltengely is lehet vagy összekötő gömbfej
2023. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Audi A5 2007 3.0 TDI Quattro. Múlthéten voltam futómű ellenőrzésen mert nem rég vettem az autót és megnézettem, hogy minden rendben vele. Ott azt mondták, hogy gömbfejek, szilentek tökéletesek. Csak a hátsó hidat kell lekezelni mert kicsit rozsdás már. Az nem lehet, hogy a szervó rosszalkodik?
2023. febr. 1. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Toronycsapágy lehet még esetleg.
2023. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"gömbfejek, szilentek tökéletesek."

Ebben nincs benne a féltengely csukló, ami ráadásul csak kitekert helyzetben ropog, terhelés (gáz) alatt pláne..

2023. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Féltengely, vagy toronycsapágy. Ha valaki segít és álló helyzetben hallgatja, hogy honnan jön a hang, meg is lesz a probléma forrása
2023. febr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Féltengely csukló
2023. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!