Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra J kombi?

Opel Astra J kombi?

Figyelt kérdés
Ha van Opel Astra J kombid, kérlek jelentkezz! Szeretnék feltenni pár kérdést, köszönöm
2023. febr. 20. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs, de kb 140e kilométert vertem bele amíg taxiztam.
2023. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Attól függetlenül lehet tudsz nekem válaszolni, lehet szabad időben nézegetted a kocsit, volt már rá példa,hogy láttam taxist aki állt autója mellett és nézegette, érted :)


Ki néztünk egyet autó kereskedébe, megnéztük a festését, hogy az első hátsó lökös mintha újra lenne festve, picit szemcsés , meg a 4 sárvédő is, és az ajtók simák, és azt mondják, hogy annak olyannak is kell lennie. Valóban? :D

Talán polírozva volte

2023. febr. 20. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a facelift előtti volt, másfél évesen vettem 30e kilométerrel. Full fehér volt és én magam fóliáztam sárgára. Akkor feltünt volna, ha egyenetlen a felület.
2023. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb.
2023. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!