Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom használni a Share...

Hogy tudom használni a Share Now-ot, ha egyszer már tiltottak?

Figyelt kérdés

Régebben (2 éve) én regisztráltam édesapámnak egy fiókot egy kirándulás erejéig.

( az ő adataival, viszont az én telefonszámommal) és miután vezettünk letiltották a fiókot.


Felhívtam az ügyfélszolgálatot és mondták, hogy ez szabálysértés, de utána kérdeznek a vezetőségnél.


Rá 2 hétre kaptam egy emailt, hogy a profilok feloldása nem lehetséges, valamint a szolgáltatást nem használhatom többet.


Azóta van saját jogsim(1 éve), és használnám az a szolgáltatást.


Próbáltam már más telefonszámmal, emaillel stb., volt hogy minden adat más volt,

de mindig mire befejezem a regisztrációt le van tiltva az profilom.

Erre milyen megoldás van?



#Share Now #Fiók feloldás
2023. febr. 23. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálattal beszélj, hogy vegyenek le a fekete listáról. Ha nemet mondanak, akkor IJ.
2023. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Kitiltottak, jogosan, nem fognak visszaengedni, ennyi.
2023. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért tiltottak le?

Azért a ShareNow nem tilt le senki egykönnyen. Volt már többször hogy siettem éjszaka és mentem bőven túl gyorsan autópályán, nyilván van tracker amivel látják az ilyen eseteket, egyszer mikor más miatt beszéltem az ügyfélszolgálattal akkor már kicsit szóban megdorgáltak ezért is hogy léci nemá de semmi egyéb, pedig 200 felett mutatott az óra az M0-n. Kamera nem kapott le, ők sem balhéztak többet érte.

Rokiban is hagytam egyszer véletlenül, azért sem kaptam a csekken kívül semmit.


Szóval valami nagy rosszaságot csináltatok ha blacklisteltek az fix.

Kár volt. Van más carsharing platform is, szerintem nem közös a listájuk.

2023. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 valaki mas adataival regisztralni ugy, hogy a kerdezonek jogsija sem volt az elegge kozokirattal valo visszaelesnek tunik, es BTK-s kategoria. Ha ez mukodne, az osszes kis 16 eves nyikhaj apuci adataival regisztralna aztan torne romma az autokat meg szedne ossze a bunteteseket, birsagokat.


Kerdezi: ezt bebuktad, ennyi.

2023. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!