Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen folyamatokon keresztül,...

Nyomod1 kérdése:

Milyen folyamatokon keresztül, illetve mennyi pénzből tudnék különböző extrákat szerezni a Cliomba?

Figyelt kérdés

Van egy 2001 es Cliom, facelift utáni, és szeretném kicsit korszerüsíteni.

Sajnos laikusként nem tudom kihez kellene fordulnom, illetve milyen árra számítsak, ha szeretnék egy-két extrát.

Gondolok itt pl a 2.0 sportban látható “fedélzeti computer” dolgaira, mint a 100km/l , pillanatnyi fogyasztás, tempomat

Vagy az üdvözlőfény, “hazakísérőfény”.



2023. febr. 23. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Jobban jársz ha eladod és veszel egy olyan felszereltségűt amiben ezek benne vannak
2023. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen minimál autónál tényleg jobban jársz ha veszel egy másikat,ebből szerintem egy jobban felszerelt,normális állapotú is max fél millióért mehet.

A műszerfalat ki lehet cserélni de a sport változaté valószínűleg még bontottan sem túl olcsó és be is kell szerelni ugye.Amúgy jelentkezz FB-n a típus csoportjába,ott biztosan leírta már valaki mennyibe kerülnek ezek.

De utólag általában aránytalan ára van a beszerelésnek

2023. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajna nem találtam fb-n típuscsoportot. Őszintén, a pénz az mellékesebb, lényeg hogy ezt az autót szeretném számomra tökéletessé varázsolni, mert ebben 100%-ig bízok.

Ecu csere hülyeség lenne?

2023. febr. 25. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!