Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag lehet xenon fényszórót...

Utólag lehet xenon fényszórót szerelni egy 2012-es Mazda 3-ba?

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Lehetett belőle gyárilag kapni Xenon lámpával? Ha igen, akkor nincs semmi akadálya, de nem lesz olcsó és egyszerű. Nagyon sokmindenre kell figyelni, kell fényszórómosó, automata szintező, kábelezés és persze egy jó minőségű Xenon fényszóró test is. A forgalmiba is be kell iratni az átalakítást.

Annyival nem világít jobban hogy megérje a macerát.

2023. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából úgy tudom, hogy 2013-as modellben van (bár ebben nem vagyok biztos.


Akkor igazából azt mondod nem éri meg?

2023. márc. 2. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Első jól mondja.


Igazából szerintem nem éri meg ebbe beruházni ha mindent megkell venni plusz a szerelést is rábíznád valakire.


Ha esetleg haveri körben van egy olyan donor autó amibe megvan a komplett szett xenon lámpa, annak foglalalta, trafója, midnene, automata szintező, lámpamosó teljes egészében és azt tennéd át a tiedbe és gondolom az anyagárban megegyeznétek akkor már megérné, főleg ha Te vagy valami haverod, ismerősöd bevállalja egy jelképes összegért.


Forgalmiba elég akkor bejegyeztetni mielőtt viszed műszakira, ott előtte mondod hogy változás történt belekerült a xenon rendszert, Ők megírják a papírokat és ha sikeres a műszaki akkor mehetsz új forgalmit igényelni.


Ha a 2012-es modelben nem volt de a 2013-asba igen, akkor sem okozhat ez gondot mert volt gyártva, és nyilván van hozzá gyári szett. Én inkább gyári szettet szereznék be bontottat mert az tuti jó. Az ilyen utángyártott meg univerzális szettek nem a legjobbak és nem is biztos hogy műszakilag megfognak felelni.

2023. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Tegyél bele inkább LED-et, Xenon a legdrágább verzió és nem is éri meg.
2023. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, ahogy előttem írták, nem csak a lámpát kell cserélni.
2023. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !! :)
2023. márc. 2. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!