Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki kx250f nyomja a...

Kawasaki kx250f nyomja a kartercsövön az olajat. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Üdv, ahogyan azt fent említettem, az a problémám, hogyha beindítom a motort, akkor elkezdi nyomni az olajat kifelé a kartercsövön keresztül és nem tudom, hogy mitől lehet, ebben szeretnék segítséget kérni. Nem azt mondom, hogy ömlik, de erősen csöpög belőle. Olajcsere lett csinálva a motoron előtte is csepegett, de közel sem ennyire, csak pár csepp jött ki akkor. Mióta lecseréltük az olajat ezt csinálja. (Nem lett túltöltve a motor)

Előre is köszi!



2023. márc. 8. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A fagyálló nem fogy belőle? Lehet a vízpumpánál szivárog az olajba és megemeli a szintjét.
2023. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 es vagyok, kiegészítve:

Vagy a hengerfejnél is lehet. Nekem 2t volt a fejemben :D

2023. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd ránézek mindenképp!
2023. márc. 8. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Fórumokon írják azt is hogy elvileg ezek nagyon kényesek az olajszintre. Ugye nem mindegy hogy amennyit töltesz bele az csak olajcsere vagy száraz blokkba öntesz és még hogy cserélsz e olajszűrőt avagy nem.
2023. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es

Igazad lehet, mert a vizet nem eszi.

Pedig nem lett túl töltve olajjal, de úgy tűnik, hogy sok volt neki, mert elmentem egy karikára, kifosta magát és megszűnt a probléma. Az olajszűrőt még nem cseréltem le, mert jó állapotban volt, szóval átmostam benzinnel és visszakerült.

2023. márc. 11. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!