Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyerekkel rendelkező szülőknek...

Gyerekkel rendelkező szülőknek érdemes kitenni ilyen matricát a hátsó ajtó ablakára?

Figyelt kérdés

A napokban több autón is láttam oldalt a hátsó ajtó ablakán vagy a hátsó ajtó mögötti kisablakon egy üzenetet, ami így szólt:


"VAN GYEREKEM! ÚGYHOGY NE ÁLLJ KÖZEL A SZ*RODDAL, MERT AZ AJTÓ NEKI LESZ B*SZVA! ÉN SZÓLTAM!"


Vajon lehet létjogosultsága ezt kitenni, mint figyelmeztetést, hogy a gyerek esetleg nekicsaphatja az ajtót? Mit gondoltok, ötletes? Vagy felesleges kitenni, úgyis ugyanúgy mellé fognak állni az embernek?



2023. márc. 10. 06:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont lefossa mindenki.


Erre a problémára a tolóajtós autó adta a megoldást. Imádom.

2023. márc. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szülőként ez a stílus szerintem elfogadhatatlan. Aki meg rád akar állni, azt ez sem tartja vissza.
2023. márc. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen stílusú feliratok kb arra lehetnek ösztönzők, hogy az arra fogékonyak is hasonlóan bunkón viselkedjenek, mint amilyen stílusban a felirat íródott.

Ilyen feliratot én még nem láttam, a régi, klasszikus "gyerek a fedélzeten" szerintem röviden, tömören tájékoztat, anélkül, hogy nevelni akarná a többi közlekedőt, sőt, az inkább kér (vigyázz ránk), de a lényeg, hogy nem kelt indulatokat, figyelmen kívül lehet hagyni, nem provokáló.

2023. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a toló ajtó a legjobb dolog amit csinálhattak.

10 centire van valami már kitudom nyitni.

2023. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megneveled a purdédat, vagy fizeted a kárt, amit okoz.

Nem fogok egy tahón megfogalmazott matrica miatt lemondani egy parkolóhelyről.

2023. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem azt jelentené, hogy miután bevásároltak ugyan úgy szeretnének vissza beülni az autóba. De ez minden esetben igaz ha van gyereked ha nincs. Én általában ilyenkor megvárom a sofőrt, akkor is ha nagynehezen betudnék ülni....
2023. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert összehozott magának (vagy a Vezérének) egy-, vagy több pulyát, még nem kellene agresszív malacként viselkednie.
2023. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nincs létjogosultsága. Nevelje meg a gyerekét, vagy ha ez nem megy, akkor oldja meg, hogy ne tegyen kárt a gyerek más tulajdonában. A gyerekért és az általa okozott kárért is a szülő felel. Ne mentegesse magát ilyen ócska trükkökkel.
2023. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szülőként inkább meg kellene tanítani a gyereket arra, hogy nem b_sszuk szét más tulajdonát. Csak ugye az egyszerű proli szereti mindenki felé helyezni önmagát a gyerek meg tökéletes eszköz erre.
2023. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem az ilyen feliratoknak mi a célja?


Gyakorlatilag akárhogy állok a parkolóba, ugyanúgy rá lehet b_szbi az ajtót a kocsira. Akár közel állok, akár nem.


Vagy az az elvárás, hogy a körülötte lévő parkolóba be se álljon senki, és neki rögtön 3 hely jár, csak mert lefialt?

2023. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!