Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol volt a legrosszabb minőség...

Hol volt a legrosszabb minőségű üzemanyag, amit eddig tankoltál? Tönkretett valamit az autódban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyik haverom tavaly az árstop bevezetése után vett 300 liter benzint, hogy jó lesz az majd. Most hogy kivezették az árstopot fel is akarta használni, berohadt az egész neki dobhatta ki.
2023. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mol. Nem.
2023. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Mol, egyszerűen csak többet evett belőle, meg úgy szarabb volt az egész. Kárt nem csinált.
2023. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Egyik haverom tavaly az árstop bevezetése után vett 300 liter benzint, hogy jó lesz az majd. Most hogy kivezették az árstopot fel is akarta használni, berohadt az egész neki dobhatta ki."

Nem a benzin minősége volt rossz, hanem a benne lévő etanol okozta ezt a problémát, amit az Európai Unió egyik ostoba szabálya miatt kötelező a benzin mellé keverni.

2023. márc. 11. 13:16
 5/10 Revolúcióbiológus ***** válasza:
58%

Dieselre van térkép, hogy melyik országban mennyi a kéntartalom korlátja:

[link]

Valójában Ukrajnában nagyon sokszor nem teljesül a 10ppm, vagyis az ott tankolt gázolaj tudja károsítani a modern járművek üzemanyag- és kipufogó rendszerét. Általában ki is veszik az oda importált autókból a részecskeszűrőt, mert úgy is csak tönkremenne.

Az orosz sem igazán jó, mert nagyon öreg és rosszul karbantartott a csővezetékes hálózatuk (gyakorlatilag az ukrán is hozzájuk tartozott), simán lehetnek fémes szennyezők abban amit tankolsz, így érdemes extra üzemanyagszűrőt beszerezni.

2023. márc. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nekem sajnos a Mol dizel tönkretette az autom, 200 ezerbe fájt az a kis tankolas, plusz az ideg, az idő amig javították. Egyebként lehet hogy többet eszik, de mar megmertem kannával, 5 literenként 1,5 liter pluszt fizettet ki veled, magyarul a 5 literes kannába 6,5 megy bele
2023. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Mol kúton szoktam tankolni, de muszály volt tankolnom és az orlen kút esett útba. Hát én nem tudom mi van abban a benzinben mert 80 tól többet nem ment vele a kocsi de cserébe alig fogyasztott. Aztán tele tankoltam molos benzinnel és utánna szépen ment mint előtte. Megjegyzem, hogy 100 as benzin volt mindkettő! A gyújtás is rá van hangolva. Fura de ez van.
2023. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
0%
Nálunk anno vizezték a benzint. 5 literhez 1 liter vizet kevertek.
2023. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
#8 És azt hogy? Vízzel megteltek a hengerek mire hazaértél?😂
2023. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Kint volt a VPOP. Akkor derült ki.
2023. jún. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!