Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvezetés oktatás?

Autóvezetés oktatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha minden jól megy, szerdán meglesz az utolsó vizsgám(végre), és hivatalosan is autós oktató leszek(b-kategória), ki milyen autót vásárolna? :)
2023. márc. 11. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
22.ei szerda a vizsga, elírtam.
2023. márc. 11. 17:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Wow. Gratulálok! Azt kívánom, hogy sikeres oktató legyél! És sokan szeressenek téged! :)

Az autóvásárlásban nem tudok segíteni. (19/L) Én a 2006-os Seat Ibiza benzines kocsin tanultam. Gondolom ez már nem praktikus választás.

2023. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,közel 1m a képzés :D
2023. márc. 11. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ford focuson tanultam, könnyű volt kezelni. Egyébként meg sokféle autó van az autósiskolákban, nézd csak meg a honlapjaikat. Én mondjuk szimpátia alapján választottam oktatót, nem autó alapján, de én nő vagyok 😃
2023. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugye volt hospitálás, itt a sulinál egy seaton "gyakoroltam", (SDI motor)
2023. márc. 11. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Mindenképpen valami németet esetleg polcvágen amit le lehet rúgni és nem kár érte
2023. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy skoda octavia kombin tanultam 😅

Ráadásul mindenhol sötétített volt, tehát parkolni alig volt lehetőségünk, mert általában munka után jártam vezetni.

Bár nekem kevés órával meglett, ilyet semmiképp se vegyél..


1 millió alatt szerintem skoda fabia, ford fiesta féle autók jók lehetnek, keveset esznek, kicsik, kis autók.

De láttam ezer 20 éves 7 személyes családi autót is aki azzal oktatott, azért szerintem felesleges kicseszés ilyen autókat befogni tanulóknak.

Persze ezekkel is kell tudni vezetni, de a vizsga könnyen elmehet az ilyen autón szerintem.

2023. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!