Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok linkelni izzókat?

Tudnátok linkelni izzókat?

Figyelt kérdés
Tudnátok linkelni jó ár/érték arányú izzókat légyszíves?helyzetjelző,index,tolató,féklámpa,távolsági,szóval az összes izzót le szertném cserélni.egy 2004-es seat toledoba kellene,nem nagyon értek hozzá milyen való bele.előre is köszönöm a segítséget.

2023. márc. 12. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Lumeneten van (vagy legalábbis régebben volt) típus szerinti autóizzó kereső. Szerintem egy márkásabb Osram, Philips, GE, stb izzóval nagyon nem nyúlsz mellé.

De legbiztosabb amúgy, ha megnézed, hogy milyen foglalatú izzók vannak benne most és olyat veszel. Esetleg felütöd a kezelési útmutatót... valószínűleg az is írja.

2023. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a jó ár érték arányú, amit nem cserélsz feleslegesen
2023. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Osram oldalán tök jó kereső van konkrétan képekkel az adott kocsiról.

Lumeneten szoktam utána megvenni. Féklámpába nyugodtan vehető ilyen +60%-os erősségű izzó az úgyis ritkán ég ki.

A kisebb izzóknál index, helyzetjelző stb kb bármelyik márka jó, mert azok is ritkán égnek ki.

Tompított és távolsági izzót viszont én azt mondanám, hogy érdemes normálist venni, mert azokból a gagyi hamar kiég.

Illetve az emelt fényerejű is hamarabb kiég mint egy gyári viszont legalább messzebre látsz vele.

2023. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!