Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyszerű kis autókon ( 1.2-es...

Egyszerű kis autókon ( 1.2-es opel corsa, fiat punto, renault clio és társai) mennyibe kerülhet nagyjából egy ilyen szerviz mint vezérlés csere, vízpumpa csere, főtengely szimering csere?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Óradíj x ahány óra+alkatrész ár. Nem hinném hogy sokkal kevesebb mint egyszerű nagy autókon. Olyan 150-200 ezer ft körül.
2023. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2011-es 1.2-es Corsaban két okos kerék van, ami nem felújítható, darabja 100.000Ft. Hozzá a lánc szett újabb 100.000, és még munkadíjat nem számoltam bele.

De ez csak egy típus, lehet, hogy más sokkal olcsóbb.

2023. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Érdemes lenne megkeresned a legkorábbi Opel szervizt a közeledben, küldesz nekik egy forgalmit, beregisztrálják a rendszerbe és tudnak ajánlatot adni ezekre.
2023. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezekben nincs okos kerék amiket felsoroltam
2023. márc. 15. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100 körül.
2023. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fölösleges megjavíttatni, Kanalas Márió megveszi így is.

Ad az autóért vagy 80 ezret, kettő részletben.

Egyik felét amikor leviszi az autót, a másikat meg .....majd....... talán.😆

2023. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 1.2 clion vízpumpával együtt a komplett vezérlés anyagára kb, 25e ft, ami gyári minőségű, a szerelése nagyon csigatempóban 2-3 óra volt nekem, pont ugyanezek, egy rutinos szerelő légkulccsal lehet, 2 óra alatt megvan.

Kiszőrözve 50-ből is meglehetne, de mivel kb olyan hozzáállással íbrnak az emberek a szereléssel kapcsolatban, mint a fenti kommentek, lesz pofájuk a tripláját is elkérni.

Most egy hölgyike a clio csoportban mutatott számlarészletezést az eladandó 1.2 cliójáról, hát rendesen kiakadtam.

Enyhén szólva vastagon fogott a ceruza a szerelőnek.

2023. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!