Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet ez, hogy az autó...

Mitől lehet ez, hogy az autó napi első indítása nehézkesen indul van, hogy valamikor kis gáz segítségével indul csak, de miután beindult onnantól már minden leállítás után többször is betudom indítani?

Figyelt kérdés
Régi autóról lenne szó, semmi elektronika nincs benne csak egy lambdaszonda, de az is katalizátor előtt van.

2023. márc. 23. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van lambdaszonda, akkor van ott elektronika.


Eldugult üzemanyagszűrőtől kezdve sok minden lehet.

2023. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szerette az akksi az éjszakai hideget. Motorom is csinálja néha, benne van a kézikönyvében is, hogy ha nem elég a szívató, akkor szívató nélkül gázadással kéne indítani, én szívató+gázzal szoktam, de óvatosan, fokozatosan kell adagolni a gázt, mert az is lefullasztja, ha túl dús a keverék, amit kap. Majd olajcserekor megkérhetsz egy szerelőt, hogy nézzen rá, de egy régi autónál szerintem ez nem probléma, inkább természetes.
2023. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!