Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy peugeot 206 design ...

Adott egy peugeot 206 design 2 napja vettem észre,hogy csöpög az üzemanyagom. Valahol a tank körül,de még nem sikerült kideríteni,hogy hol?

Figyelt kérdés

Kéne mennem vele ma kb 20 km. Ellehet vele indulni? Mekkora gáz lehet?

Szerelővel már tárgyalok,de ugye oda is elkell menni majd vele. Mennyire pehet használni így?



2023. márc. 24. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg hogy hol és honnan folyik és ird le akkor.

Majd esetleg tudunk valamit segíteni.

2023. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én így jártam vele több hétig, mert meg kellett venni az alkatrészt, aztán időpont a szerelőhöz, mire beszerelte... Nekem az üzemanyag összekötő cső volt lyukassá rohadva, ha teletankoltam, akkor konkrétan kifolyt. Más autó volt, de nálad is simán lehet ez a gond, nézz be alá, hogy honnan folyik pontosan. Nyomkodd meg a gázt és közben nézze valaki, hogy jobban folyik-e. Ahhoz képest mérlegelhetsz, hogy elindulsz-e.
2023. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A túlfolyó cső repedt el. Ki lett cserélve azóta. Jól megszivatott a kocsi. Köszönöm a válaszokat
2023. ápr. 20. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!