Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat 7 3.6 motor milyen? Jó...

Passat 7 3.6 motor milyen? Jó vétel vagy problémás?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 20:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem versenyezni akarok én vele.

De valljuk be, kellmes egy 300 lóerős v6 azért.

Én szeretem, amikor előzésnél csak rálépek a gázra, az autómata teszi a dolgát és pillanatok alatt már 130nál járok.

Bár lehet inkább egy 530D lesz a jelölt. Vagy nyolcas Passat 2.0 TDI. Bár erősen gondolkodom a hidró miatt a három literes C5-n is.

2023. márc. 26. 14:56
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogy pikkpakk 130on vagy azt kb már az összes autó tudja, nem kell ehhez v6. De ahogy elnézem elég oda az 520d is, az is brutál jól megy, 8as automatával meg zseniális.
2023. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudja.

Eddig a legerősebb autó, amit vezettem 228 volt. De nagyon brutál egy 150hez képest ( ami jelenleg is van 163).

De el nem tudom képzelni milyen élmény 300. Istenem, mily jó lehet.

Közlekedésre elég nekem a 163, de valahogy mindig többre vágyom. Jobban gyorsul, v6 hang. Ááá, nyálam folyik össze.

2023. márc. 26. 16:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó de azt is kalkuláld oda hogy dupla fogyasztás, és sehol se használod ki. Ha tényleg ilyen fétiseid vannak akkor sokkal inkább egy 30d, bár egy 280as tsi állóhelyben hagyja azt a benzintemetőt.
2023. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#11: Szó se róla, megvan az a plusz, de mennyit mész kanyargós főúton, ahova az alacsony fordulaton megérkező nyomaték egy 170-180 lóerős dízelből nem elég egy előzéshez? Valljuk be, elenyésző olyan eset van, amikor számottevő előnyt jelent 300 lóerő benzin 180 lóerő dízelhez képest. Ezért írtam már az elején, hogy ez a majom és banán esete. Egy ilyen autó nem racionális döntés. Pláne, hogy a közelébe sem leszel soha, hogy kiautózd amit tud, még futómű szintjén sem, nemhogy a motorteljesítményt. Ezért ha futja rá, és futja tankolni (mert az lesz húzós, nem a szervíz), és neked egy erős batár kell, azok közül meg a Passat tetszik, akkor vedd meg és örülj neki. Egyéb esetben engedd el. Ez érzelmi döntés.


#9: Legyünk realisták, ez nem "passatos" betegség, ugyanez megvan a 3er, octavias, A4-es stb stb rétegben is. Van egy relatív erős autó a segge alatt, jó eséllyel céges, aztán már golyóállónak képzeli magát. Persze csak addig, amíg egyenesen kell menni. 140 lóerővel simán körbeautózom ezeket, már egy lazább kanyargós autópályaszakasz is gondot jelent nekik (a sofőr képességeinek, nem az autónak), pl. M6 kivezető


#8

2023. márc. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!