Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H mennyire megbízható?

Opel Astra H mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
1.6-os motor, sokat futott. Mik lehetnek gyengéi?

2023. márc. 27. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Tizenéves autó nagy futással, bármi baja lehet.
2023. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Alkatrészek szinte minden sarkon kapsz hozzá, FB csoporton belül is van minden ami csak lehet.

Rozsdára nem hajlamos , max ha meg lett törve , vagy nem foglalkoztak vele és nem takarították ki az adót helyen .

Az 1.6-os motor elég jó, megbízható, jön-megy, teszi a dolgát márha megfelelően karban volt tartva. Ha nem nyilván meglepi előfordulhat, mint minden más esetben is.

2023. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Kettőstömegű van-e benne, esetleg tudjátok-e? Valamelyik nap nézünk meg egyet, ismerősöméknek lenne
2023. márc. 27. 14:30
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
nincs benne
2023. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
általános dolgokat nézzetek meg rajta, de az se baj ha visztek vagy hívtok valakit akinek van diagnosztikája és rápattintja
2023. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Örültem h megszabadultam tőle,soha többet
2023. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha szívó benzisen 1.6-ról beszélünk, abban valóban nincs DMF.

xep, vagy vagy xer motor?

Az, hogy minden utcasarkon van alkatrész az alap dolgokra igaz. Egy IDS+ gátló, vagy kanyarkövetős bixenon fényszóró, Recaro ülés más azért keményebb dió.

Előnye, hogy már modernnek tekinthető autó. De már olyan korú, hogy az adó, biztosítás nem nagy tétel rá. Alkatrész van hozzá, az alap dolgok valóban nem drágák az újabb autókéhoz képest. És sokan értenek is a szereléséhez.

Nekem 12 éve van egy H Astrám. 2018-ban vettem mellé egy teljesen új autót és úgy volt hogy a H majd megy a piacra. De sokkal kevesebb gond volt vele, mint emennyi garanciális meghibásodás volt az újjal. + a fenntartása valóban jóval alacsonyabb, mint a másiké. A formája nekem a mai napig tetszik. Ha ránézek, nem egy öreg, elavul tragacsnak, nem tipikus matuzsálem autónak látom. Vezetni is szeretem. Fék, kuplung, a sebességfüggő szervokormány szerintem nagyon jól eltalált. Jobb, mint a 2018-as autómé. Az elég "lötyögős", amit nem kedvelek. Ha nem az alap hokedlikkel szerelt, a gerinctámaszos, combtámaszos, fűthető ülések a mai napig hosszabb úton is nagyon kényelmesek.

Így nálam maradt végül második autónak a H Astra. Ha valamelyiket a kettő közül el kellene adnom, az a 2018-as autóm lenne, hiába újabb erősebb, meg csak 50.000 km van benne.

2023. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt nem tudom melyik motor, de benzin+gázos
2023. márc. 27. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nem mond semmit. Ha jól tudom ezekből még nem volt gyárilag gázos, így bármelyik motorkód lehet.
2023. márc. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!