Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy RENAULT LAGUNÁM 2 ma...

Madar46 kérdése:

Van egy RENAULT LAGUNÁM 2 ma jöttem mentem vele most beakarom indítani beteszem a kártyát és csak kattan egyet Szerintetek önindító vagy szerviz és tréner?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Önindító meghalt. Told be és akkor el tudsz vele menni a szerelőhöz, nem kell tréler.
2023. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hideg van, lehet az akkud eddig bírta. Vagy csak simán meghal, volt ilyen nálunk. Reggel még indított, delután meg semmi. Új akkut kellett venni,mert hiába lett feltöltve, pár óra alatt lemerült.
2023. márc. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkumulátor jó?
2023. márc. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is Lagunám van. A kártya berakása után feléled az autó elektromos rendszere (önellenőrzés, világít a kézifék visszajelző lámpája, majd "press start" felirat a műszerfalon)? Ha ekkor indítani próbálod (start/stop engine) hallasz valamit? Ha csak kattan egyet, akkor a relé lehet, hogy meghúz, de az önindítót nem tudja felpörgetni az akku. Próbáld feltölteni az akkut.

Nálam egyszer volt olyan probléma, hogy valami kábel kilazult az önindítónál.

2023. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!