Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan,akit feljelentet...

Van itt olyan,akit feljelentett a szomszéd(főleg lakótelepen) azért mert szerinte túl hangos az autó?

Figyelt kérdés
és ha igen,mi lett a következmènye?
2023. márc. 31. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Legrosszabb esetben, ha este 10 után történik és bizonyítható, akkor csendháborítás, bünti és akár el is küldhetik szigorított műszakira, ha megnézik és felmerül az engedély nélküli átalakítás gyanúja. Pl. nem csak lyukas a kipufogó, hanem direkt olyan hangos sportkipufogó engedély nélkül.
2023. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam,hogy valószínüleg ez a következménye. de ha pl a szomszédnak az a kifogàsa,hogy reggel túl hangos amikor elindulok,meg este amikor hazaérek abban az 1-1 percben,amîg elindulok vagy leparokolok,azzal mit tudnak kezdeni?hozzàteszem,hogy egyàltalàn nem olyan hangos,csak agyhalott a szomszéd… egyàltalàn nem hangosabb,mint pl egy dízel autó hidegindításnàl
2023. márc. 31. 20:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én életem során 12 helyen laktam már és mindegyik helyen volt egy debil szomszédom. Konkrétan nekem is volt olyan szomszédom akit zavart hogy reggel 1 percig melegítettem a kocsit miközben lekapartam a jeget rendőrséggel fenyegetett. Aztán jövő héten elkérte a flexemet és nem értette miért nem adom oda neki. Nagyon sok a hülye ember, statisztikai alapon akárhova költözöl nagy az esélye hogy az egyik lakó hülye lesz.
2023. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Akkor mondd meg, hogy nem tudsz vele mit csinálni, ez ilyen gyárilag. Ne járasd feleslegesen és 1 percnél tovább ne melegítsd a motort indításnál, ennyi.
2023. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
egyàltalàn nem jàratom feleslegesen,annyit szoktam,hogy beülök,beindítom,fűtés,öv,ès màr megyek is kb. ez max 1 perc. de múltkor pl muszáj volt 3-4 percet jàratni,mert le kellett olvadni a hàtsó ablaknak,és àlló motornàl az életben nem fűt fel annyira az autó,hogy leolvadjon,és egy ilyen nemmormàlis nyugdíjas öreg miatt,nem fogok balesetezni,mert nem làtok ki normàlisan. most szeretném rà visszarakatni a gyàri kipufogójàt,de lehet az mèg bele telik pl 1-2 hónapba,és addig nem szeretnék belőle semmit. próbàlok a legtàvolabb àllni attól a tömbtől ahol lakik,de àltalàban mindig ott van hely…
2023. márc. 31. 20:41
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Le tudod törölni egy jégkaparóval egy csíkban, hogy kiláss hátra és menetközben leolvad teljesen.
2023. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6-os,én ez értem,”mindenre van megoldás”. de szinte az összes ismerősöm is,sőt,a lakótelepen pl tèlen az összes ember minimum 2-3 percig jàratja az autót,meg olvassza az ablakokat. biztos vagyok benne,hogy ha szétnéznènk a legtöbb lakótelepen pl hètköznap reggel 5:30 körül télen amikor mennek dolgozni az emberek,a 99%-a több percig jàratja az autót,amire leolvad. csak sokan nem tudjàk felfogni,hogy egy k*baszott lakótelepen vannak hangok,és nem lehet elvàrni hogy àllandóan síri kuss legyen. én is ugyanúgy hallom a hangokat,de eszembe nem jutna ilyen hètköznapi dolog miatt szólni.
2023. márc. 31. 20:54
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
#7 Valóban, de ha nem gyári a kipufogó, akkor hangos is lehet és zavarhat másokat. Nagyon sokan 5:30-kor még aludnának. Pár perc amíg lekaparod a jeget, az teljesen érthető, az ilyet nem tolerálókat ne vedd figyelembe, bár rosszban sem jó lenni szomszéddal.
2023. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Lakótelepen? Kb minden tizedik autóst feljelenhetné..Amúgy semmi csak szidjak az autókat
2023. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Vannak emberek akik máshogy működnek, az okoz nekik dopamint hogyha másokkal kötekednek.
2023. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!