Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros bőrruházat suliba?

Motoros bőrruházat suliba?

Figyelt kérdés

Ki mit tenne, ha motorral kéne bejárnia 60 km-re a suliba, így muszáj az egyrészes bőrruhát, csizmát is felvenni, de az iskolában nincs jelenleg lehetőség átöltözni?

Nagyon gázos lenne egész nap így ülni? Vagy más járt már így be?



2023. ápr. 13. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd az iskolát, hátha van használható javaslatuk.
2023. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Hát én nem mindig hordok motoros ruházatot.

Magasszárú cipő, fekete farmer, motoros kabát, kesztyű, sisak és csá, ha valami olyan útra megyek feldobok még 1 térdvédőt.

2023. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
77%
Mi az, hogy lehetőség átöltözni?
2023. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát, átöltözni bárhol lehet. Én színházba is mentem már motorral, hátsó doboz+mosdó+ruhatár megoldotta, hogy legyen helye a sisaknak, kabátnak, motoros nadrágnak, és átöltözzek öltönybe.


Azt nem értem, miért csak egyberészes bőrruhád van, az versenypályára való, közúti motorozáshoz sokkal gazdaságosabb és kényelmesebb egy protektoros kordúra kabát, motoros nadrág/motoros farmer/utcai farmer alá felvett térd+sípcsontvédő. Átöltözésben nekem a legnagyobb problémát mindig csak az jelentette, hogy ne motoros csizma, hanem ünnepi cipő legyen rajtam, ha olyan helyre megyek.

2023. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
#2 Aki nem mindig hord motoros ruházatot a motoron ülve, az inkább ne is szóljon bele motoros témába...
2023. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

ja, mert a motoros ruhától leszel igazi motoros xDDD

meg gondolom emberünk iskolába gikszer 1000-l jár vagy ilyesmivel nem?

2023. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
#6 Nem az a lényeg, milyen motorod van, hanem az, hogy baromira felelőtlenség nem felöltözve motorra ülni. Én a sarki dohánybolt kedvéért is teljes glancba vágom magam, főleg, mert pont városban van nagyobb esélye a veszélynek, mint autópályán. Ismeretségi körömben csak olyan motorbaleset után felépülő emberke van, aki nem figyelt, összevissza cikázott, motoros sávnak nézte a biciklisávot és mellesleg nem volt rajta normális ruha. Csúnyát mondok, meg is érdemlik.
2023. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mosdó csak van. Ott átöltözhetsz.
2023. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
6. Fantasztikus élmény lehet, amikor egy esés után műtőben próbálják a bőrődre égett farmert lefejteni.
2023. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

#7 Jólvan, Te dolgod, én nem mindig öltözőm fel, ha robogómmal megyek meg kb soha, kesztyű sisak és kész.

Mellesleg fővárosba nyomom, mondjuk az is igaz én letojom ha elcsapnak, egy hülyével kevesebb lesz max, de hogy a kérdésnél maradjunk, emberünknek volt pénze motorra ruhára, akkor inkább vehetett volna vmi autót.

Vagy olyan motoros ruhát ami nem bőr, nekem is ilyen textil cordura franc tudja micsoda van, kevláros farmer és kész.

2023. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!