Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Légtelenítésnél megállt a...

Légtelenítésnél megállt a vízszintem a max. vonalnál, tehát sikerült a légtelenítés, de másnapra mégis lejjebb került a vízszintem, hengerfej gyanús hiba akkor?

Figyelt kérdés

Légtelenítés megtörtént, pótoltam fagyállóval, desztillált vízzel ameddig kellett, maximum vonalnál megállt, negyed óra járatás után is ugyanott volt a vízszintem, légtelenítő csapot elzártam. Mentem vele kb. 15-20 km-t és másnap észrevettem, hogy lejjebb került a vízszintem a maximum vonaltól jó pár cm-el..

Hengerfej gyanús akkor, vagy mi lehet a probléma? Folyni nem folyik el sehol szerintem.



2023. ápr. 28. 11:55
 1/2 anonim válasza:

Lehet még csak dolgozott ki magából megrekedt levegőt, valamint a folyadék hőmérséklet változásából adódó sűrűsége is csökkenthette a szintet (bár ez nem több centiméteres, ahogy írod)


Töltsd fel hidegen maximumig, járj vele, figyeld a szintet, ha ezek után is folyamatosan csökken és nem látsz szivárgást, akkor lehet hengerfej probléma lesz...

2023. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Max akkor aggódhatsz ha ezekután is folyamatosan fogy, de egyszeri rátöltés másnap normális. Nekem is volt ilyen, hogy a csere után, másnap sípolt az autó, hogy alacsony a szint, pedig én is rendesen kijárattam belőle a levegőt, legalábbis azthittem. Viszont azóta nem kellett utántölteni.
2023. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!