Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H Elegance 1.6...

Opel Astra H Elegance 1.6 benzinről vélemények?

Figyelt kérdés
2005-ös autó, 240ezer km van benne, képek alapján szép. 600ezer forintért hirdeti a tulaja, ez nem gyanúsan kevés?

2023. máj. 3. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Át kell nézni. Lehet jó vétel és eladni akarja, nem árulni.
2023. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Az autóval semmi baj, motorral sincs, de ennyi pénzért tuti szar van a levesben. Ennyi pénzért a két generációval korábbi F Astrák teteje van, meg a G Astrák közepe. Értékelhető állapotú H Astra ennyi pénzért nincsen, szóval biztosan komoly baja van.
2023. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
2005 h astrák 400eft kezdődnek , elsőre valóbban gyanús volt az ára de rákeresve ennyik
2023. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Sok autót vezettem már életemben, de még ekkora unalmas, foshatár, fostalicska, gyászkeret valamit még nem mint a H astra...
2023. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem már bármi megváltás lesz a 4-es golfom után. Jó autó lenne, de 20 éves lett idén és minden baj kijött rajta. Rohadt, kezdett beszrni a kuplung, az önindító, az elektronika, a vezérlés... :(
2023. máj. 3. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Ennek is lesz baja...


Ezek mind kopóalkatrészek, semmi garancia nincs arra, hogy az astrán jók lesznek ezek.

2023. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, egyik autónál sem garancia, tapasztalat, hogy sajnos a szalon autóknál sem.
2023. máj. 3. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Na, megjöttek a szokásos H Astra fikázók... Én egy 240 lovas panorámaszélvédős OPC-vel nagy duzzogva, unatkozva "elgyászkodnék". Egye fene, a Recaro bőr ülésekért, a progresszív felfüggesztésért és az adaptív kanyarkövető bixenon fényszórókért is csak kicsit sértődnék meg.
2023. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7, így van, ezt én is megerősíthetem!

2018-ban cseréltem le a H Astrámat egy új autóra. Garanciaidő alatt sokkal több gond volt vele, mint 12 év alatt összesen a H Astámmal.

2023. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

9: szomszéd ugyan ezt mondja csak ő G astrát cserélt le új H-ra.

A G-t is újonnan vette de azzal semmi baja nem volt a kopó alkatrészeken kívűl, erre meg már ráköltött egy csomót.

2023. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!