Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két gyerekes családnak érdemes...

Két gyerekes családnak érdemes volkswagen touran-t venni vagy elég egy golf? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most tegyük félre hogy melyiknek milyen az állapota és az anyagiakat. Egyenként vadonatúj golf és használt touran között vacillálunk.

2023. máj. 8. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Golf van nekünk, golfpárti vagyok
2023. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen felesleges hatalmas autót venni, hacsak a nagyszülőket nem akarjátok magatokkal vinni egy-egy kiruccanás alkalmával. De ha csak magatok vagytok, akkor arra simán elég egy sedan. Golfnak szerintem kicsi a csomagtere 4 személyre ha nyaraltok.
2023. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran mentek hosszabb utakra, akkor feltétlen a nagyot érdemes megvenni, sokkal kényelmesebben elfértek benne, több csomagot lehet vinni, föleg, ahogy a gyerekek nönek, egyre több cuccuk lesz nekik is.
2023. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettő között ott a Golf kombi, szerintem az lenne a legideálisabb.
2023. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Golf kombi vagy Touran.


A Touran nagy előnye, hogy ha valaki megy veletek, akkor a hátsó ülésen befér két gyerekülés közé. A golfban nem.

2023. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mi eljutottunk oda hogy megyünk kirándulni hétvégén 2db 2 személyes kajak, 4 kerékpár, azt úgy nézünk ki mint a malhasok. De ha ezek nincsenek mint igény akkor egy sima golf is elég egy 2 hetes külföldi nyaraláshoz is
2023. máj. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!