Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb gyújtótrafó...

Melyik a legjobb gyújtótrafó kábel régi ezres Swifthez?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyári.
2023. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ehhez már nem gyártanak, csak utángyártottat. Bár lehet nem jól tudom. A mostani gyártottak közül kérdezném
2023. máj. 11. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyet azt jóvan. Nem lesz az rossz.


[link]

2023. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ami most van bent, mintha lyukas lenne, kijön a szikra belőle rá a motorblokkra, járó motornál. Nem tudom hogy fordulhat amúgy ilyen elő. Megolvadt a kábel?
2023. máj. 11. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Pl. generátor túltölt, ezért túl nagy feszültséget kap. Vagy ha gyújtáselosztós még, akkor az is működhet rosszul.
2023. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legolcsóbbat. Ha szemmel nem is látszik, már lehet rossz a szigetelés és áthúz. Nekem is volt már, nem Suzuki, talán Fiat volt, nem emlékszem, elkezdtem lehúzogatni a kábeleket, hogy kiszűrjem melyik nem megy, aztán a harmadiknál ahogy lehúztam rögtön áthúzott rám.
2023. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krwkco ***** válasza:

"Pl. generátor túltölt, ezért túl nagy feszültséget kap. Vagy ha gyújtáselosztós még, akkor az is működhet rosszul."

Ez teljesen téves. Ennek semmi köze a kábelben levő feszültséghez.


"kijön a szikra belőle rá a motorblokkra, járó motornál."

A kábeled szigetelése hiányos és ezért nem tudja visszatartani a benne levő kb. 30-40 ezer voltot. Pl. azért mert a burkolata megöregedett, elrepedezett.

Ideiglenesen segít, ha minden más alkatrésztől távolabb vezeted, amnnyire lehet. A rossz kábel megnövekedett gyertahézag mellett jobban hajlamos az áthúzásra. De a hibátlan, az akkor sem.

2023. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
2023. máj. 11. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!