Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kresz visszaigénylést hogy...

A kresz visszaigénylést hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Az államkincstár elektronikus űrlapján keresztül szeretném igényelni, de csak egy papírom van az autósikolátol ugye a vizsga illetve tanfolyamdíjról, akkor annyi hogy befotózva csatoljam? vagy ki kene nyomtatnom az igénylőlapot es hozzáraknom az autosiskolai papirt és feladnom postán nekik?😅

2023. máj. 13. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi jarna vissza? en nem is bajlodnek vele, nem sok penz az.
2023. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25ezer, hat ja amugy fel milliom volt a jogsiba ahhoz kepest semmi, de ha van rá lehetoseg kihasználom
2023. máj. 13. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi, igen. Nem emlékszem már, hogy én miket csatolt vagy miket nem, de nekem csak egy elektronikus számlám volt arról, hogy befizettem a tanfolyam díját, néhány nap múlva kérdés nélkül ott volt a 25 ezer a számlán.
2023. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na elektronikus nekem nincs, csak egy lap, megpróbálom befotozva csatolni de ha nem jó max elpostázom 😂
2023. máj. 13. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!