Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vennetek a...

Milyen kocsit vennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jo lenne venni egy Tesla-t, a mostani munkahelyem mellett meg is tudnam venni lizingre. Annyi a baj, hogy nem akarom, hogy sok ember irigy legyen.


https://www.youtube.com/watch?v=qddUNR3Q1vQ Itt pl. a Tesla karambolozott, az o hibaja volt, nem adott elsobbseget. Kommentekben azt irjak, hogy "penz van de esz nincs" "Megérdemelte" "Teslások az autós társadalom fogyatékosai." "Ezt a kibasz.ott madarat :) Öröm volt nézni ezt a felvételt. Rég kapott már el a káröröm.", meg hasonlok. Egy karambolnak orulnek, szerintem annak is orultek volna, ha valakinek nagyobb baja esik.


Igazabol ezert nem akarok Tesla-t, mert nagyon sokan irigyek lesznek.


Lehet valami olyat kene vennem, ami jobban beleillik a tomegbe, tudtok valamit ajanlani?



2023. máj. 14. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak irigyek, nem szabad más véleménye miatt eldobni az álmaidat. Nem az ő életüket éled. Vegyél nyugodtan Teslát.
2023. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg rosszabb kocsit veszel, akkor azért fognak fikázni, hogy milyen fillérbaxó vagy.


Ne másoknak akarj megfelelni...

2023. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Hell nah. Teslat ne vegyel. En egy suzuki vitara-t ajanlok.
2023. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Japán autót, teljes extrával.

Fosokra minek adnál ki sok milliót? Bár mindenki saját kárán tanul.

2023. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
A Tesla az elektromos autók BMW-je csak még annál is rosszabb.
2023. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nemaRendőrség ***** válasza:
20%

Bérelj egyet. Egy két hétre pár százezer, vagy most a moltól napi 50.


Ha használtad egy hétig, rájössz hogy nem akarsz ilyet (még).

Nagyon szép autó, nagyon jó vezetni, de mint auto valami borzalom, pl ott nyikorog ahol tud.


Érdemes megvárni a németben gyártott modelleket

2023. máj. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Én eggy nissan skylinera voksolnék haver. nagyon utos verda, csekkold le. Duborognel vele az ulloin szerintem:) peace teso, béke, keep up the spirit & rock n roll
2023. máj. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy magyar mentalitás.

Irígyek , rossz indulatúak az emberek.

De mindegy mert akármilyen autót veszel úgyis leszarozzák.

Már azt elkellene felejteni hogy ilyen téren bárkit is megkérdezni.

2023. máj. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"a mostani munkahelyem mellett meg is tudnam venni lizingre"


Draga autot akkor lizingelj, ha penzt termelsz vele, vagy ha megvan a love, de nagyreszet inkabb mas befektetesben kotod le.


"Kommentekben azt irjak"


Ha teged ennyire zavar, hogy idegenek miket irkalnak nevtelenul, lehet, hogy nem vagy erett autot vezetni?

2023. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon amíg nem lefingott bmwt hajtasz úgyis megszólnak. Nekem anno amikor új volt a Hyundaiomra is jöttek a megjegyzések. A leasing, hitel meg hasonló konstrukciókat meg végleg nem értik.


Amúgy a Tesla szerintem a szolgáltatásaiban erős, mint mondjuk a Supercharger hálózat. Ha minőségre hajtasz én is megnézném a konkurenseket. Lesd meg pl a Polestarokat.

2023. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!