Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy megbuktam forgalmi vizsgán még mielőtt elindultam volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves lány vagyok. Nemrég kezdtem vezetni az elején kellett idő mire bele jöttem, de utána 10-14 óra után már jól ment sokszor dicsért az oktatóm is, levezettem a 30 kötelező órát sokára kaptam időpontot így vettem 10 órát, hogy ne essek ki a minimális rutinomból.

A mai nap mentem a vizsgára, izgultam eléggé, egy kis parkolóból indultam, állt egy két emeletes busz, ami pont ott akart kimenni ahol én, illetve pont kanyarodott be más is a főútról én meg ki. Annyira sok helyre figyeltem hogy ezen az eleve nagyon kis helyen szűken kanyarodtam és mivel azt hitte az oktató nem figyelek bele nyúlt, így meg is buktattak.

Annyira rosszul érzem magam emiatt, úgy értem sosem fog sikerülni, minden barátnőmnek meglett szinte elsőre én meg még a “pályáról” sem tudtam kimenni…. Csak az nyugtat hogy az eddigi vezetéseim nem voltak rosszak.

Kérlek nyugtassatok, meg valahogy. Járt valaki hasonló cipőben?

Szerintetek sem lesz meg soha a jogsim?



2023. máj. 16. 14:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mégis csak elindultál. :-) Azt hittem, nem végezted el a kötelező ellenőrzéseket.
2023. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
A vizsgabiztosnak adni kellett volna 50 ezret, egy par hibat elnezett volna.
2023. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez még csak az első bukás, azért messze vagy attól, hogy "soha nem lesz meg"!


Nagyon sokan vannak, akik többször futnak neki. Az csak a hangos kisebbség, aki azzal kérkedik, hogy bezzeg neki elsőre meglett 30 óra vezetés után. Ezeknek a fele csak nagyzol, a másik felét meg többnyire már rég megtanították vezetni (rokonok, barátok), mire odáig jutottak, hogy beiratkoztak a tanfolyamra.

2023. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

3

Nekem is meglett 30 orabol ugy, hogy elotte minden heten vezettem a haverom kocsijat, parkolokban tudtam gyakorolni a parkolast, forgalomtol elzart uton tudtam gyakorolni minden mast, nagyon sokat segit, ha van valakinek kocsija a csaladban es gyakorolsz vele.

2023. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az a gond én nem tudom hol gyakorolhatnék. Ha valami parkolóban akkor ott, ha véletlen neki megyek valamelyik autónak vége a dalnak.😂 :(

Meg azt sem tudom, hogy nem e lesz baj hogy megszokok egy másik kocsit a vizsgáig ha gyakorlok. Vagy ilyen nem lehetséges? Annyira azért nem értek ezekhez.

2023. máj. 16. 15:15
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A kuplung fogaspont mas lehet és nem mindegy hogy dizel vagy benzinessel gyakorolsz
2023. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Előfordul ilyen mindenkivel, legközelebb menni fog!
2023. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

#4#5


Nekünk is van autó a családban, de apám sose adta volna oda csak úgy gyakarolgatni, mivel hát rizikós (az ő jogsiját is elvehetik, ha átadja a kormányt olyannak, akinek nincs vezetői engedélye).


Az viszont tény, hogy nagy előnyben van, aki órákon kívül is gyakorol, vagy gyakorolt, mielőbb egyáltalán belekezdett.


Ez nem azt jelenti, hogy enélkül nem lehet megszerezni a jogosítványt, csak nyilván több órát kell venni. Nekem sem lett meg elsőre, rengeteg időt, pénzt, energiát beleöltem, a végére már kb. idegroncs voltam miatta. Viszont azt kell mondjam, megérte, mert imádok vezetni. Vettem egy kis városi autót, és hihetetlen, mekkora szabadságot és kényelmet jelent, mennyi időt spórolok meg vele, + mennyi kellemetlenséget, hogy nem kell esőben, hóban, fagyban, kánikulában buszra várni.


Szóval kitartás, menni fog az! :)

2023. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Itt válaszolók közül, akiknek meg van már a jogsija, kinek hanyadjára sikerült és mik voltak a vizsgán?😬
2023. máj. 16. 16:44
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
#8, Miért vennék el a jogsiját ha valakinek átadja a kormányt hogy gyakoroljon forgalomtól elzárt helyen?
2023. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!