Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A suzuki ignisben miért van...

A suzuki ignisben miért van stabilizátor rúd?

Figyelt kérdés
Főleg városi autó, nem igazán száguldása tervezték, akkor meg minek bele?

2023. máj. 16. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert jársz vele országúton és pályán is.Egyébbként nem kimondott városi autó.
2023. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy magas, könnyű, rövid tengelytávú autó nem igazán pályára való, persze attól mehetsz ott csak nem lesz túl stabil. Egyébként azon tanultam vezetni, fürge kis autó.
2023. máj. 16. 16:44
 3/7 kojee ***** válasza:
100%
Arra kell, hogy nehezebben boruljon meg kanyarodáskór, ami egy magas kemély lengéscsillapítású autónak könnyebben megy mint egy alacsony súlypontunak
2023. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, így látom én is.
2023. máj. 16. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos minimumok, elvarasok.

Az ignis futóműve még így is egy egyszerű, fapad történet. Ha egy kettős keresztlengőkar/multilink letjogosultságat firtatnád, azt mondanam ertem, de az Ignis (en is szemeztem vele a kis ktgvetesű varosi-elővarosi autó projektemben) igy sem vadolható stabilitasi tultervezéssel.

2023. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja te már csak jobban tudod egyedül mint az a mérnökcsapat aki éveken keresztül fejlesztette :D
2023. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit tudunk jobban egyemmeg. 😊
2023. máj. 16. 21:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!