Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maximum mennyi penzert vennel...

Maximum mennyi penzert vennel motort?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit erre szántam, annak 3/4-ért vettem decemberben, de azóta azt az 1/4-et is majdnem ráköltöttem kiegészítőkre,folyadékok, kopó alkatrészek cseréjére.

Pontos összeg meg csak rám tartozik, és ez rajtad úgyse segít, lényeg, hogy ne az utolsó filléredet költsd el.

2023. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zora1 válasza:
1 millio forint
2023. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Öt kilóért vettem, de már gondolkozok egy nagyobbon egy guriga körül vagy kicsit felette.
2023. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen motort. Amennyiért egy CB500, GS500 társai sorkettes megy, annyiért sorketteset nem vennék, egy normális V4-es motorért viszont bő kétszer annyit is simán.
2023. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szolovjov ***** válasza:
Én 300 ezerben húztam meg a vonalat az Etz 250-nél. Találtam, de persze mire rendbetettem lett az 600 is. Így viszont van egy 1 milliót érő motorom.
2023. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!