Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2023-ban mennyi idő alatt van...

2023-ban mennyi idő alatt van meg a jogosítvány ?

Figyelt kérdés

Nem csak hogy mennyi idő alatt , hanem mennyibe is fájhat aki most kezdi ?


Mindenképpen meg szeretném csinálni mert Németország a cél és minél gyorsabban meg szeretném csinálni.



2023. máj. 17. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Azért egy kategóriát legalább írhattál volna, mert hiába cél neked Németország, attól még nem egyértelmű, hogy te B-t akarsz csinálni, vagy akár C-t, de most vezettem egy kint élő magyar sráccal, az meg nagymotort csinálta itt.

Amúgy az árak fennvannak a neten, de az már szerintem többnyire elavult, mert ott ahol én tanultam 10 ezer egy óra, és ebből a 30 nem mindig elég, ezen felül 60ezer a kresz, plusz a vizsgadijak, szóval alsóhangon félmillióra simán kalkulálhatsz, és fél- 1 évvel.

2023. máj. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
500 ezerrel és legalább fél évvel számolj nyugodtan. Az ár lehet kicsit kevesebb, ha mindenből elsőre átmész és nem veszel plusz órákat
2023. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Félmillióra belőheted, az idő meg attól függ, találsz-e normális sulit és mennyire érsz rá, mennyire rugalmas a napi rutinod. KRESZ-t e-titánon végignyomod egy intenzív hétvége alatt, kb. két héttel későbbi vizsgáig orrba-szájba gyakorolsz, aztán heti 2-4-6 órával számolva pár hónap alatt simán lehet jogsid.
2023. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
B bocsánat :D
2023. máj. 17. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, Németország előtt először javaslom a tanulást, tapasztalást, rutinszerzést. Lassan járj, tovább érsz.
2023. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csato2001 válasza:
39%

Nekem pont most lett meg a jogsi:-)

Személyes tapasztalatom szerint én május elején kezdtem el az egész procedurát kb 1 hétig E-titánon keresztül csináltam a kresz tananyagokat és utána egyből kértem a vizsga időpontot a sulinál ahol elkezdtem az egészet kb 1 teljes hetett vártam a vizsga időpontra amit meg is kaptam ez idő alatt folyamatosan csináltam a teszteket hogy tökéletesen menjen minden kérdés .Eljött a nagy nap parázva elmentem a kresz vizsgámra ami elsőre sikeres is lett. ez után hívtam a sulit , hogy sikeres lett és hogy szeretnék vezetni az volt , az első kérdése hogy milyen auton szeretnék vezetni itt az értendő dízel vagy benzinest preferálsz. Én úgy voltam vele mindegy csak hamar mehesek és azt hiszem hogy a következő héten már vezettem is .

Szerencsém volt én úgy gondolom mert nagyon jó oktatóüt kaptam igaz úgy mentem oda hogy már tudtam vezetni így már az első órán ki vitt a városba ezzel igazábol sok pénzt meg tudsz sporolni mert már taníthatja befele a forgalmi vizsga utvonalakat . Nekem elsösegélyem nem volt de a vezetési órák közben meg csináltam azt is én 30órából mentem el vizsgázni július 17-én volt a vizsgám öszinte leszek paráztam hiábba tudtam mindent. Az első vizsgámon sajnos meg buktam a saját figyelmetlenségem miatt ez után volt az hogy kb 3-4 hetett vártam a következő vizsga kiírásra a második vizsgára kicsit nyugisabb lettem ami sikerült is .Így össze foglalva oktató kérdése szerintem mennyibe fog kerülni és azt is hogy milyen gyorsan tanulsz és hogy van e hozzá tehetséged nekem mindent egybe véve

50 ezer volt a kresz ,15,500 volt az elsösegély vizsgám plusz 10k a tananyag nekem a vezetés 3x80k volt plusz a végén 11k a forgalmi vizsga díj kellet még vennem 3 órát ugye és még pluszba egy vizsga díjat kellet fizetnem szóval én 33 órából vizsgáztam le sikeresen. Szóval öszegezve nekem mindennel együtt volt 370 ezer a jogsi de ez tényleg változo mindenkinél ismerek olyat aki 500-700 ezret költött arra hogy meg legyen a jogsija.

Remélem tudtam segíteni :-)

2023. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os válaszoló!


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Ezeket oszd be! Aki meg megadta neked a nyolc általánost, leszel szíves feljelenteni.

2023. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!