Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma a quadomma...

Mi lehet a probléma a quadommal? Illetve hogyan kell kétkerekezni?

Figyelt kérdés
van egy 250ccm quadom és az a baj hogy mivel kinai, így vannak problémák vele. Az egyik az az hogy hidegen teljesen jól beindul de ha leállitom egyszer akkor nemtudom ujra beinditani és teljesen kiszámíthatatlan mert valamikor beindul de valamikor nem és már sokszor ott ragadtam az erdőben. új karburátort vettem rá, NGK gyújtógyerta,100 as benzinnel tankolom, olaj friss benne, de mégis melegen nem akar beindulni.Vízhűtéses szóval a túl melegedéssel nincsen probléma.Esetleg a szelepek a hibásak?(Egy Bashan 250ccm-es quadrol van szó.)Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. máj. 19. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
kínai kaksi sajnos, az a baja. nagyon gagyin van megcsinálva a moci, sokszor van, hogy a forró motor miatt a porlasztott üzemanyag elpárolog a még nyitott kipuff leömlőn, és nem indul. Nekem is volt ilyen és ez volt a probléma, okos, öreg szaki megmondta és be is bizonyította.
2023. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: a jó motornak melegen kéne a legjobban indulnia. fűkasza, láncfűrész, simson, kawasaki stb forró motorral csak rápöccintesz az önindítóra és már ketyegnie kell. Jó fűkaszűánál is forrón csak egy minimálisat rántasz rajta és már megy. Kínai fűkaszát még beállítani sem lehet.
2023. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! és esetleg ezt lehet orvosolni? Mondjuk egy jobb aksit? vagy inkább adjam el?
2023. máj. 19. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ..?

Nem totózni kell hanem átnézni rendesen, aki ért hozzá.

2023. máj. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tavaly júniusban vettem ezt a quadotés azóta csinálja ezt, háromszor szedtem szét a blokkot, szelepet állítottam, és többször volt már szerelőnél. Nem értem mi azzal a baj hogyha megkérdezem hogy tud e más valami megoldást mert elhiheted hogy nekem semmi ötletem nincs mert mindent átnézztünk amit lehetett. Meg egyébként is ez Gyakori Kérdések miért nem lehetne kérdezni?
2023. máj. 20. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Jómár?
2023. jún. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A generátor össze volt olvadva illetve az inditó relé se volt jó és az aksi sem,a probléma az volt,hogy az aksit a generátor nem töltötte vissza menet közben és igy nem indult, de most jó.
2023. jún. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!